aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakvortghhhh.jpg

Posłanka Dominika Figurska-Chorosińska ma zostać szefową sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny informuje propisowski portal "wpolityce". Polityczka ma zastąpić na stanowisku Magdalenę Biejat z Lewicy Razem.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości po krytyce, jaka na nich spadła po tym, jak lewicowa polityczka Magdalena Biejat została szefową sejmowej komisji rodziny - chcą ją zdymisjonować i mianować na to stanowisko swoją posłankę Dominikę Figurską-Chorosińską. 

"Z naszych informacji wynika, że PiS decyduje się teraz na zmianę na stanowisku przewodniczącego komisji rodziny. Partia Jarosława Kaczyńskiego postawiła na Dominikę Figurską-Chorosińską, która jest znana z obrony rodziny i wartości konserwatywnych" - opisuje wpolityce.pl.

***

- To żart? Chorosińska jako wzorzec tradycyjnej rodziny? PiS dezawuuje rodzinę! Marna aktorka, znana wyłącznie z kiepskich ról i mało tradycyjnego podejścia do małżeństwa - komentuje publicysta i zwązkowiec Piotr Szumlewicz.

- Cztery lata chwalenia PiS i proszę jaka kariera - reaguje na informację dziennikarz Wojciech Szacki ("Polityka Insight"). 

Reakcje internautów:

"To ta, co brała udział w aferach obyczajowych?".

"Ona nie wiedziała ilu jest posłów. I ma kierować komisją?! Borze szumiący!!!".

"Brawo! Prawdziwy autorytet moralny. Pani Dominika będąc w stałym związku, zdradza męża, wprowadza się do kochanka, ma z nim dziecko, wraca do męża, zaczyna opowiadać, że wierność jest sexy".

"Biednie w tym PiS-ie. Wcześniej Banaś najlepszym kandydatem na szefa NIK, teraz Chorosińska szefową komisji rodziny. Jak mniemam lepszych kandydatów nie mają. To nie wiem co myśleć o reszcie".

"Wzór moralności ku**a (śmiech). A zastępcą niech zrobią Piętę (śmiech)".

aaaaaaaaaaaaakorgkggg.jpg

          Szanujesz Figurską - kciuk w górę!


+ 13
- 1278

Polub Polityczek.pl