uid_c67e20ecd1021d52e1ee2049076515351532504362575_width_700_play_0_pos_4_gs_0.jpg

Były marszałek Senatu Stanisław Karczewski krytykuje nowe władze w Senacie, które wprowadzają zmiany nie po myśli polityków PiS.

Karczewski zareagował w mediach społecznościowych na wybory prof. Grodzkiego dotyczące obsadzenia stanowisk w Kancelarii Senatu.

Grzegorz Furgo - dyrektor Centrum Informacyjnego Senatu. Anna Godzwon, Jakub Stefaniak - zastępcy Furgo, Adam Kądziela - kierownik działu nowych mediów.

Grzegorz Furgo: "Praca dla całego Senatu i Marszałka Tomasza Grodzkiego to dla mnie bardzo duży zaszczyt. W szczególności, że to w Senacie bije dziś serce polskiego parlamentaryzmu. (...) W pierwszych trzech dniach urzędowania nowego marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego "media publiczne informowały o nim wyłącznie w kontekście negatywnym lub neutralnym. Nie pojawiła się ani jedna informacja pozytywna. Wróci normalność, a pan marszałek będzie tylko silniejszy!".

Aneta Mościcka (dziennikarka): "Wy wsadziliście do Trybunału Konstytucyjnego bezprawnie, ze złamaniem ustawy i sondażom Piotrowicza, którego wyborcy pogonili i którego nie chcą w TK, więc o co panu chodzi?".

Reakcje internautów:

"Boli c'nie ? To teraz proszę sobie wyobrazić, co czują Polacy widząc banasiów, misiewiczów, piotrowiczów i innych cwaniaczków we wszystkich państwowych urzędach".

"I mówi to człowiek, którego partia wykosiła w pień wszystkie instytucje i wsadziła swoich...".

"Na temat upartyjniania niech Pan się nie ośmiesza, ponieważ tak jak wy upartyjniliście wszystkie instytucje w Polsce, to już nikt tego nie przebije nawet przez 100 lat".

"Człowieku! Naprawdę ręka Panu nie drży przy goleniu przed lustrem? Bo ja bym na Pana miejscu był totalnie pochlastany. Przegrywa Pan, niech Pan, chociaż spróbuje przegrać z klasą".

"Panie Karczewski, pana tupet idzie przed pana rozumem. Upartyjniliście w sejmie, senacie, KRS, TK nawet babcie klozetowe. Sprzątanie waszych pociotów będzie trwało lata".

***

- To najlepszy Black Friday, jaki mogłem sobie wymarzyć. Gdyby nie to coroczne spotkanie Zgromadzenia Bałtyckiego nie miałbym okazji poznać tylu znamienitych osobistości w ciągu jednego dnia. Polska i państwa bałtyckie potrzebują wzajemnych kontaktów po to, by budować lepsze relacje między naszymi krajami - bliskimi sąsiadami i przyjaciółmi - wypowiada się marszałek Senatu Tomasz Grodzki.

49142898803_f9fb2f9264_c.jpg

     Popierasz Karczewskiego - kciuk w górę!


+ 88
- 2254

Polub Polityczek.pl