aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalddddd.png

Prezydent Andrzej Duda pojawił się dzisiaj na skoczni narciarskiej w Wiśle, aby wręczyć odznaczenia.

Andrzej Duda, po zakończeniu konkursu indywidualnego Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle, wręczył odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w działalności na rzecz rozwijania polskiego sportu narciarskiego.

Odznaczeni zostali: za wybitne osiągnięcia sportowe, za zasługi w działalności na rzecz propagowania i krzewienia kultury fizycznej.

Krzyżem kawalerskim orderu odrodzenia Polski - Stefan Hula, za wybitne zasługi w rozwijaniu polskiego sportu narciarskiego, za osiągnięcia w pracy trenerskiej i szkoleniowej.

Krzyżem kawalerskim orderu zasługi Rzeczypospolitej Polskiej - Stefan Horngacher, za zasługi dla Niepodległej.

Medalem stulecia odzyskanej niepodległości - Adam Małysz.

– Dla naszych zawodników, dla Pana Adama Małysza wielkie podziękowania, na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, za wszystkie wspaniałe sukcesy przyniesione dla polskich sportów zimowych, dla polskich skoków narciarskich - mówił Duda w Wiśle.

Reakcje internautów:

"Ogrzewanie w cieniu skoczni , to polska prezydencka tradycja. Gdzieś trzeba te kompleksy leczyć..."

"Małysz szczęśliwy jak nigdy".

"SKOKI to ulubiona dyscyplina pisowców...".

"Małysz zakończył karierę sportową i dla lansu skompromituje się nawet z Dudą".

"PAD oficjalnie rozpoczął sezon narciarski. A to oznacza mniej głupot na wizji, lecz więcej zagrożeń na drogach i stokach".

***

Według najnowszego sondażu prezydenckiego IBRIS dla Wirtualnej Polski: Andrzej Duda 43,8 proc, Małgorzata Kidawa-Błońska 21,8 proc., Adrian Zandberg 9,5 proc., Władysław Kosiniak Kamysz 8,3 proc., Krzysztof Bosak 4 proc., Szymon Hołownia 3,7 proc.

    Dobre zachowanie Małysza - kciuk w górę!


+ 79
- 2347

Polub Polityczek.pl