aaaaaaaaaaaaaakodfff.jpg

Psycholog prof. Norbert Maliszewski zareagował w mediach społecznościowych na exposé premiera Mateusza Morawieckiego. Uczony został skrytykowany przez internautów. 

Maliszewski o exposé Morawieckiego

Nie było do tej pory lepszego strategicznie exposé niż wygłoszone przez Mateusza Morawieckiego. (...) To wynika z wiedzy i doświadczenia premiera Morawickiego oraz jego zainteresowań wyzwaniami gospodarczymi, wyzwaniami związanymi ze zmianą klimatu. Premier wskazuje, że PiS będzie miało bardzo silny kręgosłup opierający się na wartościach. Mówi też o normalności, która będzie obroną przed huśtawką światopoglądową. Tą huśtawką będą kołysać z jednej strony Lewica, a z drugiej Konfederacja.

Maliszewski dodał także post w mediach społecznościowych. - Kto pamięta PiS sprzed lat? Dziś to nowoczesna partia republikańska - napisał na Twitterze. 

- Po co rzecznik PiS jak jest Pan - skomentował wpis młody ludowiec Miłosz Motyka.

Grzegorz Drobiszewski (Młodzi Demokraci): "Nic tylko zapisać się do PiS. Czy może już Pan to zrobił?".

Aneta Mościcka (dziennikarka): "Nawilża pan PiS od 4 lat i wciąż bez posady. Smuteczek. Jakimowiczowi dali po jednym biciu pokłonów Macierewiczowi. Jak pan śmie sugerować, że osoby LBGT to nienormalność? I nazywanie krzywoprzysięzców z PiS obrońcami wartości to szczyt bezczelności i głupoty".

- Płacę podatki, a jak przychodzi co do czego, to za zestaw podstawowych szczepionek dla dziecka płacę ok. 760 zł, badania, które trzeba wykonać w ciągu 4 tyg. od urodzenia, inne między 6-8 tyg., mogę zrobić na NFZ w styczniu/lutym więc znowu prywatnie płacę. Było o tym w exposé? - wypowiada się o wystąpieniu Morawieckiego ekonomista Tomasz Owczarek.

Bartosz Wiśniakowski (zastępca burmistrza Wilanowie w Warszawie): "W exposé Morawiecki sformułował polityczną doktrynę PiS; rynek wolny, ale kontrolowany przez państwo. Praworządność, ale podporządkowana sprawiedliwości definiowanej przez partię. Techniczna nowoczesność, o ile nie szkodzi tradycji. I otwartość na świat, na własnych warunkach".

Reakcje internautów:

"W sprawie tego kręgosłupa wartości to Pan zadzwoni do Banasia".

"Straszne. Stał się pan po prostu Pietrzakiem polskiej politycznej psychologii...".

"Oprócz przemówienia powinny iść za tym czyny Panie Norbercie. Od 4 lat mamy propagandę i brak akcji".

"Efekt "psów Pawłowa"...jest sygnał, trzeba się ślinić z zachwytu nad karmą...Jakimowicz dostał fuchę w tv, licytacja lizusów trwa".

     Popierasz Maliszewskiego - kciuk w górę!


+ 11
- 1125

Polub Polityczek.pl