aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasdlfrfffff.jpg

Poseł Antoni Macierewicz gościł na antenie Polskiego Radia, gdzie komentował bieżące tematy polityczne. Polityk Prawa i Sprawiedliwości umieścił również w mediach społecznościowych wpis poświęcony katastrofie smoleńskiej, łącząc ją z Dniem Niepodległości.

O krytyce, jaka na niego spada. "Ataki na moją osobę? Mam wrażenie, że to są ludzie, którzy mają do mnie pretensje o to, że założyłem KOR, że zrobiłem lustrację, że rozwiązałem WSI, że zostały utworzone WOT... Ci ludzie pokazują kim tak naprawdę są. (...) Osoby, które mnie atakują kwestionują podstawowe instytucje, które budują silną Polskę".

Nowy rząd. "W wielu sprawach jest to kontynuacja. Kompetencje nowych osób w rządzie są znane. Zmiany zasadniczej nie ma. Kierunek polityczny będzie, mam nadzieję, kontynuowany.

Senat. "Doświadczenie marszałka Karczewskiego jest powszechnie znane. Jego kandydatura jest najbardziej właściwa w kontekście tego, co czeka Polskę. Jeśli opozycja ma w planach blokować reformy gospodarcze rządu, to będzie to bardzo niepokojące".

Opozycja. "W tym swoim działaniu za wszelką cenę przeciwko PiS i rządowi, przestaje widzieć Polaków, przestaje widzieć podstawowe wyzwania, jakie stoją przed narodem. Polska się wyludnia. Dopiero 500+ zatrzymało ten proces. Rządy Platformy Obywatelskiej to były rządy przyspieszonego wyludniania się Polski - zarówno przez emigrację, jak i spadek liczby urodzeń. Politycy PO zachowują się tak, jakby ten dramat ich w ogóle nie obchodził".

Donald Tusk. "Słyszałem wypowiedź Donalda Tuska, który w takim dramatycznym tonie mówił, że "rządy PiS skończą się katastrofą". To dlaczego rezygnuje z kandydowania na prezydenta? Dlaczego nie przedstawi "planu ratunku Polski"? Woli spokojnie patrzeć z Brukseli. Być może pan Donald Tusk sonduje czy jego nieobecność będzie odczuwana jako dramat, któremu za wszelką cenę trzeba będzie zapobiec? Wtedy mógłby spodziewać się większej autonomiczności i wolnej ręki w wielu aspektach".

11 listopada

- W Smoleńsku ofiary zginęły, nie poległy patologiczny kłamco. Wstydziłby się pan, zwłaszcza po tym, gdy PiS przyznało, że kłamaliście ws. zamachu pisać o poległych - zareagowała na słowa Macierewicza dziennikarka Aneta Mościcka.

Reakcje internautów:

"Organizatorem lotu był Duda i Sasin. Kiedy odpowiedzą karnie? Błasik naciskał w kokpicie. Jarek kazał lądować. To kacze móżdżki doprowadziły do katastrofy".

"Czy choć raz zapaliłeś znicz pamięci w miejscu śmierci twojego prezydenta. Jak długo jeszcze będziesz oszukiwał ludzi, żeby utrzymać się przy korycie. Wstyd i hańba, będzie twoją historią i pamięcią".

"Oni zginęli w katastrofie lotniczej. A poległa pańska tzw. komisja. Jajcarz z Pana przeokrutny".

"Religia Smoleńska dała wam władzę i mam nadzieję, że za ten taniec na trumnach i zrobienie z tej tragedii przez pana cyrku ludzie was odstawią na śmietnik historii!!! A ś.p. Lech Kaczyński, gdyby miał możliwość, to naplułby ci w kłamliwą mordę cyniczny kłamco!!!".

       Popierasz Macierewicza - kciuk w górę!


+ 4
- 560

Polub Polityczek.pl