s-20-dowhan.jpg

Senator Koalicji Obywatelskiej Robert Dowhan sprostował plotki na swój temat łączące go z obozem PiS w Senacie w zamian za tekę ministra sportu.

"Szanowni Państwo w związku z pojawiającymi się informacjami zapewniam, że nie wybieram się do żadnego ministerstwa, przynajmniej w tej kadencji.

Moje poglądy polityczne są stałe, a tak duże poparcie mojej osoby w tych i poprzednich wyborach są dla mnie oznaką wielkiego zaufania. I ja Państwa nie zawiodę. Miłego weekendu" - czytamy w oficjalnym komunikacie senatora Roberta Dowhana.

***

Plotki na temat Dowhana zrodziły się po dzisiejszym wywiadzie polityka PiS Waldemara Parucha w RMF FMF. Mówił on, że "Nie jest to wykluczone. Nie jest to wykluczone. Wszędzie poszukujemy rozwiązania w Senacie" - odnośnie możliwości ofiarowania teki ministra sportu senatorowi opozycji.

Sławomir Nitras (poseł): "Co to za państwo, w którym premier przedstawiając rząd zostawia nieobsadzone stanowisko, żeby kupić senatora, a jakiś główny strateg dzień później mówi to publicznie w imieniu rządu? Dokąd my do cholery zmierzamy?". 

Jan Grabiec (poseł): "Kolejna nieudana próba korupcji politycznej ze strony PiS. Do czego jeszcze się posuną?". 

Barbara Nowacka (posłanka): "PiS-owi naprawdę wydaje się, że każdy jest do kupienia. Otóż nie, nie jest. Może kiedyś zrozumiecie, że problemem są wasze niskie standardy etyczne - Bansie, Misiewicze, Piebiaki dziwnym trafem masowo występują u Was. I tylko u Was na tę skalę".

72919625_2241820192588804_3430695738605043712_n.jpg

          Popierasz Dowhana - kciuk w górę!


+ 4148
- 27

Polub Polityczek.pl