aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalspedddddd.jpg

Minister kultury Piotr Gliński postanowił zaatakować redakcję portalu Onet.pl.

Zdaniem polityka Prawa i Sprawiedliwości ONET masowo produkuje fałszywe informacje i niedługo ulegnie "samolikwidacji". 

- W związku z fake newsami produkowanymi masowo przez Onet, mówi się, że ten niepolski portal ulegnie wkrótce samolikwidacji (ze wstydu). Informacja ta podobno nie wywołuje żadnego wrażenia w środowisku dziennikarskim – z wyjątkiem tych mediów, które powtarzają onetowe fake newsy - napisał Gliński na swoim profilu społecznościowym na Twitterze. 

***

- Polski minister kultury pisze o polskim portalu internetowym „niepolski portal”. Panie ministrze, nie wypada panu. To dzielenie Polaków. Niech pan pomyśli, zanim pan napisze - komentuje słowa polityka Jacek Czarnecki (Radio Zet).

Roman Imielski (Gazeta Wyborcza): "Wicepremier i minister kultury, profesor... Skandaliczny wpis pana Glińskiego w sprawie Onet.pl. Wiem, że się przyzwyczajamy do szamba, ale naprawdę trudno to skomentować parlamentarnymi słowami". 

Estera Flieger (Gazeta Wyborcza): "Ale Pan Minister ma jakiś przycisk do likwidacji portalu? No bo jak to brzmi? I "niepolski portal"? Ot, ministerialny poziom wpisu."

Reakcje internautów:

"Piękne zastraszanko, doprawdy".

""Mój brat idiota" to było trafne".

"Kto jak kto, ale Państwo na fakenewsach się znacie :) P.S. Niech Pan kiedyś włączy TVP. Koniecznie z dźwiękiem".

"Gdyby portale mogły znikać ze wstydu, nie byłoby już portalu tvpinfo. A jest. Pański osąd jest więc na wyrost".

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslwpdedd.png

          Popierasz Glińskiego - kciuk w górę!


+ 12
- 1221

Polub Polityczek.pl