aaaaaaaaaaaaaaaaaaaakdeokfffffff.jpg

Profesor Magdalena Środa wypowiedziała się na temat prezydenta Andrzeja Dudy w kontekście nachodzących wyborów prezydenckich.

Środa w swoim wpisie w mediach społecznościowych zarzuciła Dudzie m.in. infantylizm i brak odpowiedniego wykształcenia. Świadczyć o tym mają wpadki Dudy - polegające na tym, że nie jest zabawny, kiedy jemu się wydaje, że jest zupełnie inaczej.

Komentarz prof. Środy

"Niektórzy twierdzą, że trzeba nakłaniać Dudę do częstego opowiadania dowcipów a wtedy na pewno przegra wybory. Jego poczucie humoru odsłania jego infantylizm, brak obycia, wykształcenia i wyczucia (miejsca i czasu - co Arystoteles uważał za ważną cechę moralną). Niestety nie jestem taką optymistką. Pan prezydent nie tylko świetnie sam się sobą bawi, ale i ma mnóstwo wielbicieli o podobnym poziomie inteligencji i poczucia humoru. Rozpaczą napawa mnie fakt, że w najbliższym czasie choćbym nie wiem, jak się starała będę musiała tego komedianta oglądać coraz częściej, bo jego kampania będzie na pewno kosmiczna! Już słyszę rumor ze sztabu wyborczego, który ściągnął specjalistów od promowania prostaków z całego świata, przede wszystkim od brata bliźniaka, czyli Trumpa. Choć swoją drogą, jeśli Duda wygra wybory to sprawiedliwości stanie się zadość. Jaki naród taki prezydent".

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalspsss.png

Reakcje internautów:

"Poziom jego dowcipów dostosowany jest do percepcji jego elektoratu".

"No zabawne - straszne - jest to, że formalnie on jest "wykształcony".

"Gdyby jedynie PAD miał "mnóstwo wielbicieli o podobnym poziomie inteligencji i poczucia humoru", byłoby nienajgorzej w naszym pięknym kraju. Tymczasem na brak wielbicieli nie może narzekać i Krystyna Pawłowicz i Antoni Macierewicz i choćby Marek Kuchciński, a to przeraża...".

"Śp. Młynarski: poziom obecnych kabaretów porażający. Ale bardziej poraża, że TYLE ludzi przychodzi to oglądać i się świetnie bawią... Nic dodać, nic ująć. To elektorat Dudy...".

"Wykształcenie nie ma nic wspólnego z inteligencją, a tej nie ma ani Duda, ani jego wielbiciele".

***

- Duda z ambasador USA jak równy z równym. Duda łamiący konstytucję. Duda przyjmujący przysięgę od dublerów. Duda dający się smarować łojem mistyczce. Duda wybierający Macierewicza, któremu imputował ubeckie metody. Itd. Każdy obrazek - sprzed czy z prezydentury - to kompromitacja - wypowiada się publicysta Przemysław Szubartowicz (wiadomo.co).

Elżbieta Łukacijewska (europosłanka): "Opozycja ma ostatnią szansę na zatrzymanie PiS-u i zatrzymanie niszczenia Polski. Wybory prezydenckie‼️ Jeśli to zostanie schrzanione przez prywatne ambicje, brak decyzji, brak dobrej kampanii prowadzonej przez profesjonalny sztab to lepiej nie myśleć co nas czeka".

            Popierasz Środę - kciuk w górę!


+ 2504
- 60

Polub Polityczek.pl