aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaldplfffff.jpg

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Anna Maria Siarkowska wypowiedziała się na temat najbliższych wyborów prezydenckich.

Andrzej Duda. "Pan prezydent sprawdził się w swojej roli. Reprezentuje państwo polskie razem ze swoją małżonką w sposób bardzo godny, bardzo na miejscu, w każdej sytuacji potrafi się znaleźć, zna języki, jest naprawdę bardzo dobrze też odbierany przez ludzi, po prostu ma to coś, co każdy prezydent powinien posiadać i każdy kandydat na prezydenta. Na tę chwilę pan prezydent Andrzej Duda ma bardzo duże szanse na to, aby uzyskać reelekcję i mam nadzieję, że reelekcję uzyska. Absolutnie się na tym stanowisku sprawdził".

Donald Tusk. "Myślę, że podjął z jego punktu widzenia osobistego dobrą decyzję, bo postawienie na szali swoich osiągnięć w najbliższych wyborach prezydenckich, kiedy najprawdopodobniej by ten wyścig o prezydenturę z PAD przegrał... widać, że Donald Tusk nie chciał ryzykować".

Rada dla opozycji. "Opozycja musi poszukać takiego kandydata, który tak jak Andrzej Duda również posiadałby to coś, co przekonałoby wyborców, że warto na niego zagłosować. Myślę, że opozycja ma bardzo trudne zadanie, bo PAD sprawdził się w swojej roli i jest bardzo dobrym prezydentem. Dobrze by było, żeby kandydat na prezydenta miał to coś, czyli coś, co ma Andrzej Duda, coś, co miał Lech Kaczyński, który wówczas kiedy został prezydentem był uosobieniem praworządności w czasach, kiedy tej praworządności bardzo brakowało, dlatego został prezydentem". 

TDOktkqTURBXy9hZjYyZTY4ZjJjNjZkODZjZGI3MGRlYzY0Y2JlOTYyOC5qcGVnkZMCAM0B5A.jpg

Według najnowszego sondażu prezydenckiego dla portalu Wirtualna Polska:

Andrzej Duda 48,2%
Donald Tusk 24,6%
Władysław Kosiniak- Kamysz 10,6%
Robert Biedroń 8,9%

Sondaż został przeprowadzony w dniach 4-5 listopada, czyli przed ogłoszeniem decyzji Donalda Tuska o niekandydowaniu.

        Popierasz Siarkowską - kciuk w górę!


+ 14
- 974

Polub Polityczek.pl