aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakofkofrfffff.jpg

Szef gabinetu premiera Mateusza Morawieckiego - Marek Suski z respektem wypowiedział się na temat prezydenta Andrzeja Dudy i jego ponad 4-letniej prezydentury.

Politycy PiS - kiedy ogłoszone zostało, że Andrzej Duda będzie kandydatem PiS-u w wyborach prezydenckich 2020. r - jednym chórem zaczęli wychwalać Dudę. Wiedzą czym grozi utrata swojego prezydenta i w konsekwencji możliwość wetowania przez głowę państwa przyszłych ustaw.

- Najważniejszym obecnie celem naszego obozu jest reelekcja Andrzeja Dudy. Temu muszą być podporządkowane nasze działania przez najbliższe półrocze - mówi minister Jarosław Gowin w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

- Najlepszym kandydatem - przynajmniej z tych zgłoszonych - jest prezydent Duda. Świetnie wypełnia funkcję prezydenta RP - wtóruje Gowinowi obecny jeszcze marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Do przychylnych wypowiedzi w kierunku Dudy postanowił się dołączyć w mediach społecznościowych Marek Suski, którego zdaniem "Polacy doceniają prezydenta Andrzeja Dudę".

Reakcje internautów:

"Proces myślowy Marka jest podobny do pracy ruskiego silnika spalinowego. Iskra skradajet sa, skradajet i kak nie jebniot!!!"

"Tak, docenią zwłaszcza jego zaangażowanie w sprawę Pancernego Mańka i ciszy ws. nominacji prokuratora PRL do TK".

"Nasi najbliżsi sąsiedzi to Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Białoruś, Litwa i Rosja. Marek Suski proszę o wymienienie trzech największych sukcesów Andrzeja Dudy w relacjach z naszymi sąsiadami? Są jakieś?".

"Jeżeli piszesz , to NIE polacy a PIStaliby i jego beton, niczym się nie wykazał poza wycieraniem sobie gęby Konstytucją i być waszym sługą do podpisywania chorych ustaw, klęczenie to jego druga robota.O opozycję się nie martw, bo ostatna klepka ci spadnie bo już spruchniała!".

***

- Po stronie opozycyjnej na razie wygląda na to, że sondażowo najlepiej wypada Kidawa-Błońska, Kosiniak-Kamysz nie jest tak silny, a Tusk tak słaby, jak ocenia wielu komentatorów - informuje tygodnik "Polityka".

        Popierasz Suskiego - kciuk w górę!


+ 7
- 689

Polub Polityczek.pl