aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasjirfjifffff.jpg

Kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości przedstawiło swoich kandydatów do objęcia funkcji sędziów w Trybunale Konstytucyjnym.

- Stanisław Piotrowicz, Krystyna Pawłowicz i Elżbieta Chojna-Duch kandydatami PiS na sędziów Trybunału Konstytucyjnego - poinformował Ryszard Terlecki.

- Kandydaci PiS do TK są po prostu beznadziejni. S.Piotrowicz - w stanie wojennym oskarżał opozycjonistę, kłamał ws. aktu oskarżenia. De facto bronił księdza pedofila. Krystyna Pawłowicz - szkoda słów. Elżbieta Chojna-Duch - to w nagrodę za sypanie przed k.śledczą? Dramat - komentuje dziennikarz Jacek Gądek (gazeta.pl).

- A co ze Zbigniewem Gryglasem, Bernadetą Krynicką i Dariuszem Mateckim? - pyta ironicznie dziennikarz Jacek Nizinkiewicz ("Rzeczpospolita").

Aneta Mościcka (dziennikarka): TK za PiS stał się atrapą, teraz będzie pośmiewiskiem. Hejterka Pawłowicz, komunista Piotrowicz, agent-dubler Muszyński i kucharka Kaczyńskiego Przyłębska. Jak Lepper mówił, że Kaczyński przejmie TK, wszyscy się pukali w czoło.

- To jeśli chodzi o nowe otwarcie i budowę lepszego wizerunku partii rządzącej byłoby na tyle - wypowiada się Konrad Piasecki (TVN24).

Prof. Marcin Matczak (prawnik, Uniwersytet Warszawski): Kandydatury K. Pawłowicz i S. Piotrowicza są działaniem mającym pokazać Polakom, że za ochronę ich praw konstytucyjnych, które narusza PiS, będą odpowiadać najbardziej aktywni politycznie funkcjonariusze PiS. Linia partii będzie więc w pełni realizowana we wszystkich władzach.

7047510621_c264f4f32e_b.jpg

              Popierasz PiS - kciuk w górę!


+ 4
- 347

Polub Polityczek.pl