aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakrofkffff.jpg

Publicysta i były minister Waldemar Kuczyński odniósł się do wyników wyborów parlamentarnych.

Wybory: Nie ukrywam, że wielką radość sprawiło mi to, że do Sejmu i Senatu nie wszedł spory tlumek paskudnych pachołków Prezesa przynoszących tytułom posła i powadze Sejmu ujmę, plamiących te instytucje Rzeczpospolitej. PiS-owi i podłej zmianie wyborcy wybili jeden kieł. Zadanie na tę kadencję wybić następny. Będą szli przez gorszą sytuację gospodarczą, rosnący opór społeczny i sprzeciw Unii oraz TSUE, wobec poczynań tej podłej zmiany. Przejaśniło się i będzie ciekawie. Nie wolno osłabiać presji na nich. Bo to są ciągle gwałciciele Konstytucji, złodzieje władzy, której nie dostali ani w 2015, ani teraz. Polska musi wrócić do rządów konstytucyjnych.

Porażka Piotrowicza: Poza Kaczyńskim to najczarniejsza postać polskiej polityki po roku 1989. Powinien jaśnieć, jako przykład zła, które się w niej zagnieździło.

Wygrana opozycji w Senacie: Teraz już można powiedzieć, że nie będzie w Warszawie Budapesztu. To nieoczekiwanie dotkliwa porażka Kaczyńskiego i jego obozu. To także klęska goebbelsowskiej w stylu Kurwizji i innych pisowskich szczujni. Nie wszczuli wszystkim swej trucizny do głów. Bardzo, bardzo ciekawie.

TVP: Kurwizja przez cały wieczór zaklinała rzeczywistość, że PiS odniósł nie notowany triumf. Ta propagandowa mendownia nie ma świadomości, że w dużym stopniu przyczyniła się swoim szajsem rozlewanym na kraj do tego, że podła zmiana się mocno potknęła. I już równowagi nie odzyska.

Dymisja Schetyny: Słychać że Schetyna powinien ustąpić. Dlaczego? Stworzył Pakt Senacki i odbił Senat. Wbrew niemu zrobiono 3 koalicje i Sejmu nie odbito. To Kaczyński powinien ustąpić, bo starać w okresie wielkiej koniunktury, propagandy i prezentów dla wyborców to tylko Kaczor potrafi.

Wybory prezydenckie: Pani Kidawa-Błońska to moim zdaniem idealny wręcz kandydat na prezydenta. Wszystkie potrzebne cechy; doświadczenie, spokój, zrównoważenie, brak manii władzy i dominacji, nienaganna kultura, bezpośredniość, pewien arystokratyzm i uroda. W naszej wersji prezydentury to strzał w 10.<

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaackvtifkofrfff.jpg

       Popierasz Kuczyńskiego - kciuk w górę!


+ 1747
- 41

Polub Polityczek.pl