aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakdrfrffffffff.jpg

Podróżnik i publicysta Wojciech Cejrowski oświadczył, że w nadchodzących wyborach parlamentarnych odda głos na prawicową Konfederację.

Od dłużnego czasu Cejrowski skarżył się na polityków Prawa i Sprawiedliwości - których wcześniej popierał - ws. m.in. braku działań zmierzających do zaostrzenia przepisów aborcyjnych. Publicysta nie ukrywał także że nie jest zwolennikiem programu 500+ o którym niedawno mówił:

- To 500 powinno być oddawane w podatku, czyli kiedy pracujesz, zarabiasz, to my ci obniżamy podatek o 500 zł, a nie wypłacamy ci 500 niezależnie czy pracujesz. (...) Wszystkie te 500- tki są dla mnie szaleństwem, są opętaniem PIS-u w kierunku takim, że chcemy zdobyć głosy, będą nas kochali, bo my rozdamy, tu rozdamy, tu rozdamy, ale cały czas komuś zabierają, żeby rozdać. I w ogóle się nie rozglądają przez ramię politycy na tych, którym się zabiera, żeby cos dać. Cały czas skupiają uwagę na końcu nosa komu dam jeszcze. Nikt nie myśli o to, skąd to wziął i komu odebrał. Ludzie za plecami polityków biednieją z powodu, że polityk z przodu komuś rozdaje.

Oświadczenie przed wyborami

W Polsce nigdy nie mam na kogo, więc głosuję przeciw. Raz jeden miałem i zagłosowałem na Marka Jurka za dotrzymanie Jego obietnicy w sprawie aborcji. (Za poparcie MJ wywalili mnie wtedy z Trójki.)

Na Dudę nie głosowałem - dałem Mu swój głos, ale było to głosowanie PRZECIW Komorowskiemu. Podobnie jak kiedyś głosowałem przeciw Wałęsie i Mazowieckiemu oddając głos na jakiegoś dziada z Peru. (Nawet nie pamiętam nazwiska.)

Teraz też nie mam na kogo głosować, ale mam PRZECIW komu. Na komuchów i agentów (KO, SLD, PSL itd.) w oczywisty sposób nie dam głosu. Zostają mi PiS i Konfederacja.

PiS wystawił nas do wiatru w sprawie aborcji - zebraliśmy milion podpisów, które PiS zignorował i doprowadził do nieprocedowania tej sprawy. Czyli zagłosuję PRZECIW PiSowi z powodu aborcji.

Konfederacja też wystawiła mnie do wiatru z aborcją i opowiada nieprawdy na temat wykolegowania prolajferów. Pokazują swoje stare zdjęcia z "marszów dla życia", ale nie mają lidera, który zastąpiłby Kaję Godek.

Konfederacja nie jest wiarygodna w kwestii aborcji, ale pośród wszystkich niewiarygodnych partii wydaje się najmniej wadliwa - najlepszy ze złych wyborów. Nie byli jeszcze w Sejmie i przynajmniej zachowują POZORY w sprawie aborcji.

Wszyscy startujący są jak badziewne wiertarki chińskiej produkcji. Kupując wiesz, że nie będą działać poprawnie, zepsują się natychmiast po wniesieniu do Sejmu. Ale... z tych wszystkich badziewnych, Konfederacja wydaje się być najmniej badziewna, więc na nią oddaję mój głos i jest to głos PRZECIWKO PiS-owi.

To nawet nie jest kredyt zaufania - raczej desperacja.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadcrifjrfrfff.jpg

        Popierasz Cejrowskiego - kciuk w górę!


+ 17
- 152

Polub Polityczek.pl