aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskoefkrffffffff.jpg

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami Góry (woj. dolnośląskie), aby zachęcać do głosowania w zbliżających wyborach parlamentarnych na polityków Prawa i Sprawiedliwości.

- Mamy słabą pozycję na arenie międzynarodowej? To proszę mi pokazać, który poprzedni prezydent Rzeczypospolitej był w Stanach Zjednoczonych, w Białym Domu z oficjalną wizytą dwa razy podczas jednej swojej kadencji? Z prezydentem Donaldem Trumpem w ostatnich trzech latach spotykałem się już kilkanaście razy - przechwalał się PAD.

- Jesteśmy naprawdę poważnie traktowani. Jesteśmy kontrahentem. Oczywiście Ameryka handluje z nami, tak. Wojska amerykańskie są u nas, bo prezydent USA i inni decydenci uważają, że jest to zgodne z interesem USA. Tak!

- Po tym, co Trump robi w Syrii, nie byłbym taki dumny z tej "przyjaźni" - komentuje poseł Borys Budka.

Bartosz Węglarczyk (onet): Dobrze, że PAD porównuje wszystkie spotkania, łącznie z tymi przy okazji szczytów ONZ i NATO, bo gdyby porównał rodzaje spotkań, to okazałoby się, że wszystkie spotkania PAD z Trumpem i Obamą były ROBOCZE, czyli najniższego szczebla. Wyższego szczebla spotkania OFICJALNE.

Reakcje internautów:

"Co można powiedzieć o narodzie, który sobie takie coś wybrał na prezydenta?".

"Żałosne - chyba uściśniętej ręki przez Trumpa z tydzień nie mył".

"I który robił zdjęcia w biegu przy windzie albo wyglądał jak goniec firmy wysyłkowej... Co za obrzydliwy kłamczuch z tej miernoty".

"Hej Panie Duda, za te dwie wizyty w Białym Domu zapłacimy ponad 100 mld zł wydanymi na amerykańską broń i gaz. Q..rwa, żaden prezydent w historii, nie wydał tyle kasy polskich podatników nic nie otrzymując w zamian".

Według najnowszego sondażu pracowni IBRIS dla portalu onet. pl; Andrzej Duda, Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński to politycy cieszący się najwyższym zaufaniem społeczeństwa. 

           Szanujesz Dudę - kciuk w górę!


+ 2
- 390

Polub Polityczek.pl