vgnxn9g2u3b1x1dxreo11g9986u31me4_1.jpg

Poseł Stefan Niesiołowski zareagował na komentarze w kierunku Lecha Wałęsy po jego wczorajszej obecności i wystąpieniu na konwencji Koalicji Obywatelskiej.

Wałęsa został skrytykowany przez dziennikarzy, polityków i internautów po swojej wypowiedzi na temat zmarłego posła Kornela Morawieckiego.

- Wybaczyłem szefowi "Solidarności Walczącej" bo po chrześcijańsku należy to zrobić, a co oni z niego robią? Bohatera. A on w środku, Stan Wojenny, atakują nas ze wszystkich stron - a on kozak zakłada Solidarność Walczącą. Co to było? Zdrada, zdrajca - taka jest prawda. Wybaczamy mu to - powiedział Lech Wałęsa.

- (Słowa Wałęsy) wszystko mówią o nim, a nic nie mówią o moim ojcu - skomentował premier Mateusz Morawiecki. 

Andrzej Gajcy (dziennikarz, onet): Niestety Lech Wałesa przekroczył kolejną granicę, nazywając dzień po pogrzebie ś.p. Kornela Morawieckiego zdrajcą. Takie słowa na konwencji KO nigdy nie powinny paść, a już na pewno nie przy owacji tłumu.

Ks. Mateusz Markiewicz (Instytut Dobrego Pasterza): Lech Wałęsa nie jest w stanie pogodzić się z tym, że Kornel Morawiecki zachował się przyzwoicie, zamiast chlać wódę z komunistycznymi zdrajcami własnego narodu, jak on to robił.

- Zapraszanie Lecha Wałęsy na konwencję to proszenie się o kłopoty. Legendy świetnie wyglądają na pomnikach. Gorzej, gdy zabierają głos... Pomysłodawca wystąpienia Lecha Wałęsy podczas konwencji Koalicji Obywatelskiej powinien dostać wielki bukiet kwiatów. A właściwie dwa. Jeden od PiS, drugi od SLD. Niepiękna katastrofa - ocenia dziennikarz Konrad Piasecki. 

Komentarz Niesiołowskiego

Idioci są zawsze, uaktywniają się podobno przy pełni księżyca, na pewno w kampanii, szczególnie im bardziej zacięta. Najbardziej szkodliwi są idioci w naszym obozie, tym bardziej - im bardziej chcą pomóc. Lenin mówił o pożytecznych idiotach wspierających ze szlachetnych pobudek bolszewików. Pisowcy nie szkodzą nam w kampanii. Co może zaszkodzić Morawiecki - co powie to skłamie, odrażający Terlecki, załgana Lichocka, faryzejski Rydzyk, obrzydliwy Piotrowicz – raczej wspierają umacniając przeciwników PiS-u. Obecnie idioci ruszyli z atakiem na Wałęsę. Wiadomo jaki jest Wałęsa, na pewno nie musiał powiedzieć tego, co powiedział, ale czy opozycyjni idioci muszą go atakować? Czy po prostu nie mogą zająć się swoimi sprawami. Warto czasami uczyć się od pisowców. Oni bronią swoich, Kaczyński stanął obok skompromitowanego do szpiku kości Kuchcińskiego, bronią Ziobry, Banasia, Glapińskiego – bo swoi. Wiedzą, że swoich się broni, a wrogów się zwalcza. Po naszej stronie po raz kolejny dzieje się odwrotnie. Idiotom w naszym obozie opozycja będzie mogła podziękować, jeśli przegra?!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaasjeirfjrffff.jpg

      Popierasz Niesiołowskiego - kciuk w górę!


+ 1027
- 49

Polub Polityczek.pl