DvnKmz5XgAgBNW1.jpg

Do ostrej wymiany zdań doszło w czasie programu "Studio Polska" (TVP) między prowadzącymi Jackiem Łęskim, Magdaleną Ogórek i Rafałem Lipskim (Koalicja Obywatelska).

Przedstawiciel opozycji zarzucił dziennikarzowi szczucie na osoby ze środowiska LGBT. Za dziennikarzem wstawiła się współprowadząca Magdalena Ogórek.

- Zostałem wyrzucony ze Studio Polska przez Magdalenę Ogórek, bo śmiałem powiedzieć red. Jackowi Łęskiemu, że od miesięcy On, jak i wszyscy „dziennikarze” TVP szczują na osoby LGBT. Dziękuje Piotrowi Ikonowiczowi i całemu RSS za solidarne wyjście ze studia po wyrzuceniu. Swoich słów nie wycofam. Wszyscy „dziennikarze” TVP info szczują od miesięcy na środowisko LGBT. No cóż, prawda boli - wypowiada się Rafał Lipski. 

***

- Jesteście w Rosji, drodzy prowadzący TVP. Okropne - komentuje Janusz Schwertner (Onet).

Przemysław Szubartowicz (publicysta): Pracownicy Ogórek i Łęski wyrzucili ze studia kandydata opozycji. To styl chamskiego bazaru z rozwrzeszczanymi przekupami, względnie portowego lupanaru o najgorszej renomie, a nie telewizja. Trzecim prowadzącym powinien zostać złoty „Paolo” od Banasia.

- Prowadzący nie reagowali, gdy goście mówili, że homoseksualizm to "zezwierzęcenie", że dzieci par jednopłciowych "wyrastają na zboczeńców", że związki partnerskie są jak "ślub mężczyzny z psem" - zauwża dziennikarka Wiktoria Beczek (gazeta.pl). 

- Ludzie, którzy nie potrafią trzymać emocji na wodzy, nie powinni pracować przy okienku na poczcie, a co dopiero prowadzić programy - krytykuje prowadzących TVP dziennikarz Kamil Dziubka.

Reakcje internautów:

"PiS-owscy funkcjonariusze Ogórek i Łęski w swoim żenującym spektaklu potwierdzili dokładnie to, czemu histerycznie próbowali zaprzeczyć - że nienawidzą, gardzą środowiskiem LGBT. W studiu była atmosfera pogromowa. Te same emocje + anonimowość tłumu narodowców i polałaby się krew".

"Zabawna jest ta Madzia Ogórek niesamowicie. Puściły nerwy, gdy ktoś powiedział trochę prawdy i słów tak bardzo niepopularnych w "szczujni" w TVP. Co ta miernota będzie robiła, jak PiS straci władzę?! I pomyśleć, że to Leszek Miller wciągnął ją do polityki z ramienia lewicy".

"To szczyt szczytów chamstwa, że Ogórek i Łęski wyrzucili ze studia przedstawiciela opozycji. Z telewizji sponsorowanej z naszych pieniędzy. Hejterskiej telewizji, która służy jednej partii. Telewizji, w którą wpompowano miliardy, zamiast np. przeznaczyć je na służbę zdrowia".

"Bodajże w lutym, media grzmiały, że osoby pikietujące przed TVP przegięły, lżąc Magdalenę Ogórek. Sama propagandzistka czuła się pokrzywdzona, biedna, zaszczuta. Pani Ogórek, jak czuje się Pani, jako ktoś, kto szczuje i atakuje? Odważna w tłumie, co? Władza minie, wstyd zostanie".

        Popierasz Ogórek - kciuk w górę!


+ 290
- 5715

Polub Polityczek.pl