aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajeijifffffff.jpg

Duchowny Stanisław Walczak skomentował obecność prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego na antenie toruńskiej telewizji Trwam.

Kaczyński u Rydzyka

Wybory: To jest różnica między wyborem "Polski plus", kraju gdzie prowadzona jest intensywna polityka rodzinna i prowadzone są wszystkie zabiegi, by taką politykę można było prowadzić, jak i wszystkie zabiegi, by Polska była bezpieczna. Ta polityka społeczna łączy to, co społeczne i to, co gospodarcze. (...) Druga sprawa, to ogromna sfera ochrony wartości związanych z rodziną, Kościołem, polskością. To się wszystko składa na "Polskę plus. (...) Z drugiej strony mamy "Polskę minus. Niech Państwo nie mają złudzeń: te wszystkie przedsięwzięcia zmierzające do podniesienia poziomu życia rodzin zostaną prędzej czy później zlikwidowane. I dlatego że nie ma takiej woli, i dlatego że nie ma takich umiejętności. To trzeba umieć robić, umieć rządzić.

O karcie LGBT+ w szkołach: Tak wczesną seksualizację dzieci trzeba określić jako celową demoralizację i to taką na zimno przeprowadzoną, po to, żeby już dziecko skoncentrować na sprawach, o których nie powinno w tym wieku myśleć.

O Morawieckim: Mam nadzieję, że Mateusz Morawiecki będzie premierem przez bardzo wiele lat. Może nawet pobije Cyrankiewicza (21 lat na czele rządu).

z22160103VJaroslaw-Kaczynski-w-TV-Trwam.jpg

Komentarz ks. Walczaka

Wczoraj widziałem na ekranie telewizora jakiegoś redemptorystę z jednej strony oraz pana J. Kaczyńskiego z drugiej strony stołu. Tematem był seks. Jak to w mediach katolickich zwykle bywa. W ramach nagonki przedwyborczej telewizja Trwam wraz z partią PiS wymyślili sobie - jak zawsze - obiekt nienawiści, który zmusza moralnie katolików na głosowanie „zgodnie z katolickim sumieniem”. Pan prezes posługiwał się językiem polskich biskupów, którzy kampanię przedwyborczą sycą tematami pełnymi nienawiści. Tym razem chodzi o tzw. wychowanie seksualne w szkołach oraz o przysłowiowe już LGBT.

Podobnie było w 2015 r. Wówczas narodowi katolicy stworzyli rasistowski mit o zagrożeniu uchodźcami. Kościół w Polsce wydał wprawdzie oświadczenia o tym, że „uchodźca to Jezus”, ale równocześnie, popierając partię, rozpętał histerię na temat islamizacji Europy i Polski. Ukoronowaniem tej histerii był później, splugawiony nienawiścią, różaniec na granicach kraju.
Tym razem narodowcy grożą opozycji różańcem przeciwko edukacji seksualnej w szkołach oraz przeciwko LGBT. Różaniec jako chwyt przedwyborczy będzie następnym bluźnierstwem. W ten sposób, cytując abpa Michalika, diabeł otoczył Polskę i zmierza ku dechrystianizacji narodu w imię religii narodowo-katolickiej.

Ani pan Prezes, ani ojcowie Redemptoryści czy ich różni przełożeni w zakonie i w episkopacie nie mają już prawa do obrony wartości chrześcijańskich. Katechizm Kościoła Katolickiego rozszerzony o przykazanie „będziesz nienawidził” został sfałszowany. Język wyrafinowanej, intelektualnej, nabożnej elity zdradził ich powiązania z ojcem kłamstwa. Jego język obfituje w narodowo-katolickie słówka: „rowerzyści, łże-elity, ciemny lud, lemingi, element animalny, ukryta opcja niemiecka, oderwani od koryta, gestapowcy, gardzący polskością, obrońcy korupcji, dzicz, faszyści, komuniści i złodzieje, oszuści, kolaboranci, konfidenci, targowiczanie, zdrajcy, oprawcy z UB, gorszy sort, ubeckie wdowy, ubeckie świnie, esbeki, hołota, zwyrodnialcy sodomici, lewaccy eko-terroryści, bydło, swołocz, ścierwo ubeckie, folksdojcze, warchoły. hałastra, chuligani, tęczowa zaraza.” A to tylko wyjątki z ogromnej całości, wiodącej człowieka prosto do piekła.

Demoralizacja Polaków, zaplanowana i prowadzona przez prawicę wraz z duchownymi uczonymi w Piśmie i w Prawie, nie może ukrywać się za hasłem ochrony moralnej dzieci i młodzieży. Ktoś, kto nie posiada żadnych zasad moralnych, ten nie ma prawa ani rządzić, ani nauczać.
Dzisiaj mamy odpowiedź na rasistowską i anty-islamską histerię w Polsce. Oto w sercu katolicyzmu, na placu świętego Piotra, stanął pomnik ku czci uchodźców i migrantów. To jest Kościół, do którego należę!

Obowiązkiem każdego jest obrona dzieci i młodzieży przed deprawacją proponowaną i przeprowadzaną przez PiS „odziany” w sutannę i ornat.

Wszystkim chrześcijanom, także katolikom, całej opozycji, w obliczu prześladowań ze strony ekstremistów prawicowych w Polsce, dedykuję słowa Piotra Apostoła:

„Gdy bez skargi cierpicie za dobre uczynki, wtedy Bóg okazuje wam swoją łaskę. Do tego zatem jesteście powołani, aby iść śladem Chrystusa: On cierpiał za was i zostawił wam wzór do naśladowania” (1 Piotra 2,20-21).

         Popierasz Walczaka - kciuk w górę!


+ 598
- 11

Polub Polityczek.pl