aaaaaaaaaaaksokorofkfff.jpg

Były minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego a obecnie publicysta - Waldemar Kuczyński wypowiedział się o bieżących tematach politycznych.

Przerwane posiedzenie Sejmu: Władza Kaczyńskiego i PiS jest zdolna do najgorszego! Nie miejmy złudzeń. Ten stary Sejm po wyborach może być użyty nawet do deklaracji, że wybory zostały sfałszowane, są nieważne i do "niesfałszowanych" wyborów pozostanie stary Sejm. Łajdactwa PiS granic nie znają. PiS od swego powstania jest zorganizowanym fałszem, kłamstwem, dwulicowością. Celem PiS jest dyktatura Kaczyńskiego i jego pachołków, w demokratycznej maskaradzie. Zabijają demokrację krok po kroku zachowując jej skórę dla tej maskarady.

"Uregulowanie" zawodu dziennikarza i artysty: Korpus pachołków dziennikarskich PiS istniejący już w mediach "publicznych" i w ogóle pisowskich ma być ustanowiony prawnie i rozciągnięty na całe media; ein fuhrer, ein pismak, sieg hail! Zamiar PiS upaństwowienia zawodów artysty i dziennikarza to ewidentnie import z faszyzmu i stalinizmu. Tego nie było nawet w PRL po roku 1956. To trzeba nazywać po imieniu, a nie półsłówkami. Czas na właściwe słowa, zamiast bawełny, której ciągle pełno w obiegu.

"#SilniRazem": Nie dajcie się szczujni okłamać! Silni Razem to świetny hasztag, który został zaatakowany przez pisowskie kleszcze, zamieszczające tam paskudztwa w stylu tej hołoty u władzy.

O publicystach: Słucham komentatorów w TOK - FM i po raz nie wiem, który mam wrażenie, że język bardzo wielu z nich jest drastycznie niedostosowany do tego, do czego Kaczyński prowadzi Polskę. To jest droga do współczesnej DYKTATURY, a nie do jakiejś innej niż dotychczasowa demokracji.

- Obejrzałem kolejny program "Czarno na Białym", kolejna odsłona gigantycznej skorumpowanej, amoralnej pajęczyny, w którą ukonstytuowana jest nomenklatura pisowskiego państwa. Moim zdaniem taka hołota, jak dziś nie rządziła Polską po 1956 roku - wypowiada się Waldemar Kuczyński.
48704190126_ee145e3d50_z.jpg
        Popierasz Kuczyńskiego - kciuk w góre!

+ 1188
- 64

Polub Polityczek.pl