00097LKRHMMCRTUR-C116-F4.png

W TVP 3 Lublin zorganizowano przedwyborczą dyskusję w czasie której "zażarcie dyskutowali" między sobą politycy jednej formacji - Prawa i Sprawiedliwości.

W programie prowadzonym przez Ryszarda Montusiewicza "Tu i teraz - widzę, słucham, pytam" pojawili się: wicepremier Jacek Sasin, Krzysztof Michałkiewicz - wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej, Przemysław Czarnek - wojewoda lubelski, oraz Dariusz Stefaniuk - wicemarszałek województwa lubelskiego. Wszyscy są kandydatami PiS do Sejmu.

- To program autorski i być może redaktor Montusiewicz miał koncepcję właśnie takiego podsumowania czterech lat tej kadencji - broni formuły programu w rozmowie z "Dziennikiem Wschodnim" Wojciech Żukowski (przewodniczący rady programowej TVP3 Lublin, członek PiS).

***

- To nieprawda, że partia rządząca unika debat przedwyborczych. Takie demokratyczne debaty odbywają się. Oto jedna z nich w TVP Lublin - wyśmiewa debatę dziennikarz Paweł Wroński (Gazeta Wyborcza).

- PiS przeznaczył 1 mld 800 mln zł na dofinansowanie TVP. To o 500 mln więcej niż jest rocznie wydawane na leczenie chorych na raka. Dla PiS propaganda jest ważniejsza niż walka z nowotworami - wypowiada się były poseł Krzysztof Król.

Na zachowanie TVP zareagowali internauci:

"Pusty śmiech ogarnia i pytanie, kiedy ta Komuna wreszcie się skończy??? Ludzie, kur.a obudźcie się".

"Dom wariatów".

"Debata Jarząbków, trenerów drugiej klasy".

"Zapewne byli w ogniu niewygodnych pytań dociekliwych dziennikarzy".

kurski-1.jpg

         Szanujesz obecną TVP - kciuk w górę!


+ 20
- 2023

Polub Polityczek.pl