aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakseokdodeddddd.jpg

Barbara Zdrojewska informuje o kłopotach osób, które podpisały się pod jej kandydaturą do Senatu w nadchodzących wyborach.

- Nasi sąsiedzi z ulicy, przy której mieszkamy są wzywani na komendę wojewódzką i pytani o podpisy, które osobiście tutaj zebrałam‼️ Mamy już do czynienia z państwem opresyjno-policyjnym. Proszę o podanie dalej i informację, czy kogoś jeszcze to spotkało - napisała oburzona Zdrojewska na Twitterze.

- Są pytani o adresy, adresy zameldowania i czy podpis się zgadza. Nigdy czegoś takiego nie było, to próba eliminacji opozycji - tłumaczy polityczka. 

- Kiedy nas wzywają, to chodzą po całej firmie z otwartym wezwaniem, zostawiają to na ochronie w kilku miejscach, licząc, że kogoś przestraszą. Skutek odwrotny i kupa śmiechu - zareagował Związek Zawodowy Personelu Pokładowego i Lotniczego na działania policji.

Sprawę komentują internauci:

"To wstyd i hańba dla policji!".

"Może się Mariusz Ciarka wypowie? Brudziński uzbierał 1.5 mln podpisów w 400.000 mieście, Morawiecki senior miał denatów, a Faflun jest fałszerzem... co w tych sprawach?".

"Po 13 X będzie w Polsce baaaardzo gorąco. Te wybory nie będą sprawiedliwe. A możliwe, że już wcześniej niektórzy kandydaci będą wyeliminowani...".

Bogdan Zdrojewski (były minister kultury, prywatnie mąż Barbary Zdrojewskiej): Czy można karać obywatela za sympatie polityczne? Za poglądy? Poparcie konkretnego kandydata? Np. Wzywaniem na komendę policji? Tak. W Polsce? Nie do pomyślenia? Niestety też. Sąsiedzi udzielający poparcia Basi, żonie trafiają na komendę policji! A słyszałem, że Bierut nie żyje.

Barbara i Bogdan Zdrojewscy startują do Senatu z listy Koalicji Obywatelskiej. Zdrojewska jest kandydatką z okręgu północnego Wrocławia, Zdrojewski z okręgu podwrocławskiego.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskeokoddddee.jpg

           Popierasz Zdrojewską - kciuk w górę!


+ 3636
- 22

Polub Polityczek.pl