aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasekodkeeeeeee.jpg

Poseł Platformy Obywatelskiej Borys Budka zareagował na dzisiejsze słowa - na swój temat - wypowiedziane przez premiera Mateusza Morawieckiego na konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Lublinie.

- Jeden z liderów partii pana Grzegorza Schetyny występował przed kamerą: miał marynarkę, koszulę, krawat, a na dole miał klapki i kapielówki - naśmiewał się z Budki Mateusz Morawiecki.  

- Premier Morawiecki przypomniał, jak pan Budka udzielał wywiadu telewizyjnego, na górze marynarka i krawat na dole krótkie gacie i klapki. Jednym słowem pic i bąbelki. Jak myślicie jaka stacja nagrywała tę rozmowę, że pan Budka nie miał obaw odstawić taki cyrk? - komentuje europoseł PiS Joachim Brudziński.

- Morawiecki to ten, co się cieszył, że Kubica odniósł zagrażającą życiu kontuzję i nazwał klientów swego banku głupcami? To ten czy jakiś inny? - zareagował na słowa Brudzińskiego dziennikarz Tomasz Lis.

- Pan Budka barani łbie był pierwszą osobą, która na swoim profilu to zdjęcie zamieściła, bo facet ma i poczucie humoru i dystans do siebie smutasy - zareagował w kierunku byłego szefa MSWiA jeden z internautów.

- Podobno Morawiecki wspominał coś dziś o moich krótkich spodenkach. Szkoda, że nie powiedział, dlaczego tak boi się otwartej debaty o Śląsku. Panie Premierze, wiem, że Pan tego nie rozumie, ale mam dystans do siebie, a szacunek dla Wyborców. A nie na odwrót... Wypowiedź premiera świadczy, że jest on nadętym sztywniakiem w garniturze. Jak ktoś nie ma dystansu do siebie i poczucia humoru, to sili się na takie złośliwości - komentuje sprawę poseł Borys Budka.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaksoekdokdorfkrofkrorrr.jpg
Mateusz Morawiecki wystartuje z nr 1 na liście PiS w Katowicach, jego rywalem w tym okręgu będzie właśnie Borys Budka z Koalicji Obywatelskiej.
      Popierasz Morawieckiego - kciuk w górę!

+ 36
- 2240

Polub Polityczek.pl