aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasoekdeodeeeee.jpg

W Lublinie odbywa się dzisiaj przedwyborcza konwencja polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Spotkanie rozpoczęła przemowa rodziny wychwalającej obecnie rządzących.

- Nasza ojczyzna od paru lat pozytywnie się zmienia. My i nasza rodzina odczuwamy pozytywne zmiany. Dzięki programowi 500 plus, mamy gwarancję bezpieczeństwa. Nasze dzieci korzystają z dodatkowych zajęć: nauka pływania, zajęcia z piłki nożnej. (...) Środki z tego programu przeznaczamy na wspólne rodzinne wyjazdy na wakacje i ferie zimowe, co jeszcze niedawno nie było nas na to stać. Największą korzyścią była realizacja naszego marzenia o wspólnym domu z ogródkiem. Dzięki 500 plus mogliśmy podjąć decyzję o zakupie domu, licząc nasze domowe finanse - bez tych środków byśmy się nigdy nie zdecydowali na taką inwestycję - wypowiadał się mężczyzna zaproszony przez polityków PiS.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalspeldpedeeee.png

Najważniejsze wypowiedzi i obietnice Kaczyńskiego

Chrześcijaństwo jest częścią naszej tożsamości narodowej. Odrzucamy nihilizm, który niczego nie buduje, a jedynie niszczy.

Poprzednia formacja traktowała państwo jako zespół instytucji niedziałających na rzecz społeczeństwa. Prywatyzacja, która miała miejsce w czasach poprzedniego rządu przynosiła państwu ogromne straty. Poprzednia władza była zabawą w rządzenie. Towarzyszyło im mnóstwo afer.

Na koniec 2020 roku minimalna pensja będzie wynosiła 3000 złotych. Na koniec 2023 minimalna pensja będzie wynosiła 4000 złotych.

W 2021 roku ogromna część emerytów otrzyma dwie „trzynastki”. Rolnicy otrzymają pełne dopłaty do hektara, na prawdziwie europejskim poziomie.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskeodkedee.png

         Zagłosujesz na PiS - kciuk w górę!


+ 33
- 3050

Polub Polityczek.pl