ECQieiBWsAEBVoZ.jpg

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki wspiera polityków swojego ugrupowania przez zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi.

Czarnecki pojawił się w województwie dolnośląskim.

- Wczoraj wieczorem jeszcze Wiązów, dziś już przed południem Kamieniec Wrocławski, gmina Czernica, powiat Wrocław. Dożynki parafialne i misterium chleba. Nie pierwszy raz tu byłem i nie ostatni. Dziękuje za serdeczne przyjęcie, rozmowy i staropolską gościnność - napisał Czarnecki na Twitterze, chwaląc się m.in. zdjęciem ze swojego przemówieniem z ambony parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Kamieńcu Wrocławskim.

aaaaaskdoedkddd.jpg

Na zdjęcie Czarneckiego na ambonie zareagowali internauci.

"Kiedy Obatel Riczard Henry przyjął święcenia, żeby z ambony móc głosić?", "Przez takich jak ty ludzie przestają chodzić do kościoła", "Nowy ksiądz w parafii" - możemy przeczytać w kierunku Czarneckiego.

Krzysztof Luft (były członek KRRiTV): Kościół w Polsce nie rozumie, że pracując na wygraną PiS-u pracuje też w nieodległej perspektywie na własną klęskę.

- Czarni wszystko dobrze rozumieją. Zawsze być z bieżącą władzą, która daje pieniądze. Nigdy przeciwko niej. Okupacja, PRL, PiS... Źle na tym wyszli?! - komentuje PR-owiec Wojciech Jabłoński.

Marek Sternicki (prakseolog): Hierarchowie kościoła katolickiego i nie tylko zawsze kombinowali, żeby w każdej sytuacji wyjść na swoje. Formacja oszukująca swoich wiernych, kontynuatorzy palenia na stosach, wypraw krzyżowych, przeżarta na wskroś kłamstwem i hipokryzją, azyl dla homoseksualistów i pederastów.

Tomasz Lis (Newsweek): Politycy PiS przemawiający do wiernych w kościołach. Polski Kościół rozmienia się na drobne i robi wiele, by miliony Polaków, które PiS-u nie popierają, widziały w nim głównie poplecznika partii rządzącej.

Stanisław Gawłowski (poseł, PO): Nie są to optymistyczne informacje. Młodzi Polacy porzucają religię. Jako katolik martwię się. Zastanawiam się, czy ludzie odpowiedzialni za kościół w Polsce potrafią wyciągnąć wnioski i podjąć odpowiednie działania?

ECPAbaBXUAACFRo.jpg

Z okręgu nr 3. (Wrocław) kandydatami Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych są m.in.: Mirosława Stachowiak-Różecka, Paweł Herniak, Jacek Świat, Przemysław Czarnecki (syn Ryszarda Czarneckiego).

         Popierasz Czarneckiego - kciuk w górę!


+ 31
- 2814

Polub Polityczek.pl