48346930982_dc3c327bac_z.jpg

Politycy Prawa i Sprawiedliwości pojawili się dzisiaj na przedwyborczym Pikniku Rodzinnym w Stalowej Woli.

Wystąpienie Kaczyńskiego

Na wszystkich spotkaniach było radośnie. Ludzie mówi nam, że jest lepiej, że jest "dobra zmiana". Pokazaliśmy, że można zmieniać Polskę, że władza może być wiarygodna, że może dotrzymywać słowa. Są tacy, którzy chcą odebrać nam naszą wolność i prawa, atakują nasze świętości, podważają to, co jest normalnością. Trzeba odeprzeć ten atak. Polska musi być wyspą wolności, bo polska wolność to prawo to tego, by nasze świętości były szanowane, byśmy mogli żyć, jak chcemy. W centrum wszystkiego jest rodzina i tej rodziny musimy bronić. Nie pozwolimy na to, by polska rodzina została rozbita, by dzieciom zabierano dzieciństwo.

ECQFv2UWwAESduN.jpg

Wystąpienie Morawieckiego

Pokazaliśmy, że potrafimy realizować interesy Polski w UE, a czasem mocno postawić na swoim. Pieniądze, które przeznaczamy na programy społeczne i gospodarczy wzięły się stąd, że Prawo i Sprawiedliwość potraktowało Polskę jako najwyższą wartość. Czy Polska może być lepsza? Poprzednie rządy przekonywały nas, że nic lepszego nam się nie trafi. My uważamy, że Polska może być lepsza, trzeba się o to starać rok po roku, kadencja po kadencji. Nie będzie naszej zgody na obrażanie Polaków, polskiej wiary, na kłamstwa historyczne. Za naszych poprzedników odbywało się zadłużanie państwa. My jesteśmy dobrym gospodarzem finansów publicznych. Nasz naród musi się obudzić do wielkości. Nie ma drugiego takiego narodu na świecie, który umiłował swoją Ojczyznę tak, jak Polacy. : Chcemy naszym przodkom i wnukom obiecać, że nie zejdziemy z drogi sprawiedliwej i dumnej Polski.

- Nie ma na świecie drugiego takiego narodu, który ma kłamcę premiera, ministrów skazanych wyrokami sądu oraz "prezydenta" - który podpisze wszystko, co każe mu szeregowy poseł z Żoliborza - odpowiedział Morawieckiemu jeden internautów.

Renata Grochal (Newsweek): Premier Mateusz Morawiecki lata rządowymi samolotami na Wybrzeże, gdzie ma dom, a jego rodzina spędza wakacje. Tylko w 5 tygodni czerwca i lipca lotów nad morze i z powrotem było 11.

    Popierasz Morawieckiego - kciuk w górę!


+ 11
- 701

Polub Polityczek.pl