aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasldepdledddddd.jpg

Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek (PiS) wypowiedział się w programie "Studio Polska" (TVP) na temat środowiska mniejszości seksualnych.

- Ideologia LGBT wyrasta z tego samego korzenia co komunizm, jest dokładnie takim samym totalitaryzmem. Posługuje się tylko innymi metodami - totalnym fałszem mającym zniekształcić pojęcia. Musimy to zrozumieć, bo inaczej przegramy, tak jak Zachód - mówił wojewoda lubelski na antenie telewizji publicznej.

- Najpierw można pokolorować Matkę Boską w tęczę, później Matkę Boską Zielną można wpisać w marihuanę, teraz można uciąć głowę kukle arcybiskupa. Co będzie dalej? Czy to były zasady LGBT? Co wy chcecie osiągnąć? - wtórowała wojewodzie warszawska radna PiS Olga Semeniuk. 

- XXI w., Europa, ludzkość stoi w obliczu kryzysu klimatycznego, widma załamania ekonomicznego, rosnących nierówności i setek innych problemów, a dorosłe śnieżynki w Polsce wzniecają histerię, bo inni ludzie chcą kochać nie tak, jak tego chcą katoliccy zamordyści. To jest obłęd! - komentuje aktywista społeczny Jakub Licht.

- Z czego wyrasta idiotyzm? - pyta minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego Waldemar Kuczyński. 

- Wow! Kandydat na kretyna roku! - ocenia wypowiedź Czarnka Karol Misiuda z Nowoczesnej.

Jan Liniewiecki (tłumacz j. niemieckiego): „Zgniły Zachód- skąd my to znamy... PiS i jego lokalne kacyki w stylu Czarnka to modelowa organizacja PZPR.

Jarosław Słoma (radny województwa warmińsko-mazurskiego): Pisowska szczujnia to adekwatne określenie waszej służalczej postawy. Gorliwie na nią zapracowaliście.

          Popierasz Czarnka - kciuk w górę!


+ 9
- 488

Polub Polityczek.pl