aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalepddddd.jpg

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki zareagował na dzisiejsze państwowe obchody Święta Wojska Polskiego w Katowicach.

- Ponad 200 tys. osób oglądało na żywo defiladę "Wierni Polsce" w Katowicach. Dziękuję wszystkim, którzy spędzili ten wyjątkowy czas razem z Wojskiem Polskim. Chylę czoła przed żołnierzami. Mając takie Siły Zbrojne, możemy być spokojni o naszą bezpieczeństwo! - oświadczył szef MON Mariusz Błaszczak.

Krystyna Pawłowicz (PiS): Polskie słowa do polskich żołnierzy w Katowicach. Minister Mariusz Błaszczak, Premier Mateusz Morawiecki i Prezydent RP Andrzej Duda - duma. Tłumy dumnych Polaków A nad wszystkim czuwa dziś Matka...

dwnld1658475143.jpg

Alex Lechowicz (współpracownik Roberta Biedronia): W Katowicach oblężenie ludzi. PiS z kampanią wyborczą na pierwszym miejscu. Jest Duda, Morawiecki, są Ministrowie. Raj dla przeciętnego zjadacza chleba. A gdzie w tym wszystkim święto Wojska Polskiego?

Przemysław Szubartowicz (publicysta): To jest wyjątkowa hucpa, że władza świętuje w Katowicach, bo Morawicki jest tam jedynką. Oni naprawdę uważają, że Polska jest ich własnością.

- Dziś w Katowicach PiS powinien pochwalić się swoimi osiągnięciami w modernizacji armii: defilować powinni Maciarewicz z Misiewiczem w hełmach z lat 60, nad ich głowami winny lecieć dziesiątki obiecanych śmigłowców. W rękach niech trzymają pędzle do malowania zabytkowych czołgów - mówi poseł Marcin Kierwiński.

- Kto by chciał się pokazywać z krzywoprzysięzcami, kłamcami i złodziejami? Tylko inni kłamcy i złodzieje - zaregowała dziennikarka Aneta Mościcka.

- To jest język i styl człowieka, który od kilku lat de facto zarządza sejmem. Do tego profesora. Nie mam ochoty szydzić. Mnie to strasznie smuci - odpowiedział Terleckiemu dziennikarz Tomasz Lis.

Tomasz Siemoniak (były szef MON): Panie Marszałku, to ja podpisałem w 2013 umowę na zakup czołgów Leopardów 2A5, które Pan fotografuje. Jedyne co kupił PiS przez 4 lata to samoloty VIP. Proszę o zdjęcie pana Kuchcińskiego z rodziną na pokładzie. Gwizdy Ślązaków na prywatę PiS gwarantowane.

        Popierasz Terleckiego - kciuk w górę!


+ 24
- 1413

Polub Polityczek.pl