aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakossssss.png

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Horała kolejny dzień w Sejmie stara się odwrócić uwagę opini publicznej od problemów wizerunkowych swojego ugrupowania.

Horała w Sejmie 

Czy poseł Neumann odda polskim podatnikom pieniądze z biura poselskiego, za które kupował m.in. perfumy? : Oczekujemy zdymisjonowania polityków opozycji, na których ciążą zarzuty zatajania majątku. Nie uzyskaliśmy odpowiedzi skąd Sławomir Neumann wziął 88 tys. które w 2015 wpłacił gotówką na swoje konto. Jakie ważne związane z pełnieniem mandatu posła przedmioty kupował w perfumeriach czy galerii alkoholi, płacąc za to pieniędzmi z konta poselskiego. Dziś mija 5 dzień bez reakcji Grzegorza Schetyny na aferę Neumanna. PiS stosuje wysokie standardy zachowań. Inne partie powinny również się do nich stosować.

EB669RSWsAAUhMw.jpg

- Pan przewodniczący Neumann ma postawione przez prokuraturę zarzuty – i to już wczesną wiosną tego roku – dotyczące jego udziału w pomocy jednej ze spółek medycznych w podpisaniu kontraktu, w sytuacji, gdy NFZ ten kontrakt wypowiedział. Gdyby pan poseł Neumann nie miał nic na sumieniu, to już dziś zwołałby konferencję prasową i odpowiedział na wszystkie pytania, które padają publicznie - mówił europoseł PiS Zbigniew Kuźmiuk w programie "Gość Wiadomości". 

- Cwaniaczek z poziomu piwiarni „Antałek” - wypowiada się o pośle Horale muzyk Zbigniew Holdys

- Dworczyk skłamał kilkanaście razy w swoim oświadczeniu majątkowym i wciąż jest szefem kancelarii Morawieckiego - komentuje dziennikarka Aneta Mościcka. 

- Macie pełną władzę. Wiesz czemu tego nie rozwiążecie na drodze prawnej? Bo nic nie macie na Neumanna "PiS kłamał, kłamie i kłamać będzie" Jesteście żałośni - zareagował na konferencję Horały jeden z internautów.

- Sławomir Neumann pozwie posła Horałę z PiS za nieprawdziwe informacje - zapowiedział poseł Platformy Obywatelskiej Borys Budka. 

           Popierasz Horałę - kciuk w górę!

Polub Polityczek.pl