aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslepldepdddddd.jpg

Pułkownik w stanie rezerwy Adam Mazguła wypowiedział się na temat nagonki przedstawicieli Kościoła katolickiego na mniejszości seksualne.

Mazguła o Kościele

Panowie biskupi, nie kłamcie! To nie osoby LGBT obrażają wrażliwość wierzących, ale wierzący, a nawet biskupi przewodzący kościołowi wyzwalają agresję społeczną i pogardę w stosunku do osób LGBT, aby w ten sposób odwrócić uwagę od przestępstw pedofilii wśród księży. Ich działanie doprowadziło do sytuacji, w której będący pod wpływem PiS-mediów parafianie nie odróżniają znaczenia słów i o zarazę pedofilii już nie oskarżają duchownych, tylko wesołe pochody LGBT, a to przecież kolejne wielkie i podłe oszustwo.

Tak biskupi ratują swoje wpływy kosztem podstawowych wolności człowieka i tolerancji światopoglądowej, które są podstawą naszej cywilizacji.

W normalnym współczesnym społeczeństwie taki Kościół, który szczuje na ludzi, a nie uczy kochać, nie przetrwałby tygodnia, bo sami wierni zrobiliby porządek z fałszywką wiary. W naszym kraju sojusz polityki z ołtarzem czyni cuda.

68465530_2465107270215004_1900887400620490752_o.jpg

- Rozumiem, że PiS ma interes w tym, by używać Kościoła w kampanii, ale pytanie, kiedy biskupi zorientują się, że za każdym razem, gdy używają słowa "LGBT" z ambony, pomagają partii Jarosława Kaczyńskiego? - pyta dziennikarz Michał Szułdrzyński (Rzeczpospolita).

Jarosław Makowski (teolog): A więc biskupi tak to widzą: "Błąd antropologiczny", "Tęczowa zaraza", "Diabeł przebrał się w tęczowe szaty", "Chora ideologia". Powiedzieć, że to mowa ewangeliczna, współczująca i miłosierna, to nic nie powiedzieć.

- 4 lata rządów PiS pomogły mi zrozumieć: jak i dlaczego doszło do rozbiorów, jak Polacy brali udział w programach Żydów; jak zły i szkodliwy jest Polski Kościół katolicki dla Polski; jak bardzo głupi i podli potrafią być Polacy - wypowiada się aktywista społeczny Aleks Polak.

          Popierasz Mazgułę - kciuk w górę!


+ 5744
- 257

Polub Polityczek.pl