aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslepdeddddddd.jpg

Proboszcz Daniel Wachowiak (parafia w Piłce) zareagował na Marsze Równości odbywające się w wielu miastach Polski (w niektórych tj. Białymstoku czy Płock miały miejsce pierwszy raz w historii).

Ks. Wachowiak o abp Jędraszewskim: Bogu dzięki za pasterzy, którzy nie chcą przymilać się „salonom”. Za odważnych, którzy nie marzą o nagrodach od niewierzących. Za głoszących Prawdę. Gdy tacy będą biskupi i kapłani otrzymają wiele pogardy, ale wzmocnią prawdziwie wierzących, a ci wstawią się za swymi pasterzami.

O Marszach Równości: Niektórzy maszerują dla ideologii, inni dla przemijających emocji, bądź teorii. My w Parafii od kilku dni modląc się w różnych sprawach, maszerujemy z różańcami i manifestujemy wiarę w Zmartwychwstałego. Objazdowa grupa lgbt. Im więcej marszów, tym bardziej widać, jakie to „grubymi nićmi szyte”. Ciągle te same twarze, stwarzające pozór masowości. Żal osób homoseksualnych, które nie utożsamiają się z lgbt i wielu młodych pociągniętych tęczową modą, wspieraną przez wpływowych.

O nastolatku z krzyżem na Marszu Równości w Płocku: Publiczna nagana wiary młodego Jakuba ze strony pewnego duchownego, przywołała mnie „do tablicy”. Kubo, gratuluję odwagi. Niech PAN BÓG Cię błogosławi+.

***

- Proszę księdza nie wygłupiajcie się z tym szczuciem na ludzi, kompromitujecie siebie, obrzydzacie ludziom wiarę i tak coraz bardziej archaiczną. Mądry kościół jest darem, ale taki, jak polski dziś plagą, czarną zarazą. Poproście Ducha Świętego, by was nawrócił na chrześcijaństwo - odpowiedział Wachowiakowi publicysta Waldemar Kuczyński.

Tomasz Lis (naczelny Newsweeka): A w parafii żaden wierny nie potrzebowałby czasem rozmowy o Bogu czy tylko LGBT, LGBT, LGBT?

Łukasz Najder (Wydawnictwo Czarne): Objazdowa grupa Kościoła katolickiego. Im więcej procesji, tym bardziej widać, jakie to „grubymi nićmi szyte”. Ciągle te same twarze, stwarzające pozór masowości. Żal osób religijnych, które nie utożsamiają się z episkopatem i wielu młodych pociągniętych jezusową modą, wspieraną przez wpływowych.

- Największym wrogiem Kościoła są dzisiaj ludzie, którzy niosą na sztandarach miłość bliźniego. Nienawistny atak na LGBT jest próbą odwrócenia uwagi od skandali pedofilskich Kościoła. Przestępcy w sutannach stylizują się na obrońców moralności, a w praktyce chcą uciec od odpowiedzialności za swoje zbrodnie. Chwalenie arcybiskupa Jędraszewskiego przez kolejnych hierarchów kościelnych dowodzi, że fundamentalną wartością dla polskiego episkopatu jest nienawiść - wypowiada się publicysta i związkowiec Piotr Szumlewicz.

Piotr Kupś (bloger, Ruch Wku*wionych): O tzw „przywilejach dla LGBT” mówi katolicka Czarna Zaraza która: nie pracuje, nie gotuje, nie pierze, składki ZUS płaci za nią państwo, płaci śmieszne podatki dochodowe, nie płaci cła, podatków z tacy i rytuałów, ma ulgi - nie płaci VAT i CIT i podatku od nieruchomości.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaakoowekokwoowwow.png

          Popierasz proboszcza - kciuk w górę!


+ 8
- 312

Polub Polityczek.pl