aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalepldepdddddd.jpg

Gość TVP INFO Milosz Manasterki (naczelny Agencji Informacyjnej) starał się przekonać widzów telewizji publicznej do tego, że loty marszałka Marka Kuchcińskiego i przedstawicieli władzy PiS są korzystne dla Polaków. Niekorzystne natomiast według niego były loty polityków poprzedniej władzy.

- Cała odpowiedzialność za stworzenie dobrego prawa spoczywa tylko i wyłącznie na PiS. Niestety nie wierze w to, że pojawi się merytoryczna rozmowa ze strony opozycji i że włączy się ona w prace nad zapisami prawa dotyczącego przelotów najważniejszych osób w kraju.(...) Nie chodzi o loty, a o jakość rządzenia (...) To katastrofa, że setki lotów polityków PO przełożyły się na dziurę w budżecie, wyciekający VAT, aferę Amber Gold. Loty marszałka Kuchcińskiego i członków władzy #PiS przekładają się na rozwój gospodarczy - wypowiadał się częsty komentator w TVP Miłosz Manasterski. 

- No pacz pan! Tak się loty Kuchcińskiego na rozwój przełożyły, że w ciągu ostatnich czterech lat nie oddano ani jednego kilometra autostrady. Ale za to poziom inwestycji dzięki tym lotom... zmalał. Nic dziwnego, jakby mnie odwiedził Kuchciński, też za portfel bym się trzymał - zareagował internauta Maciej.
- Schyłkowa propaganda w PRL też była obiektem kpin. Tu jest dokładnie tak samo - komentuje dziennikarz Jacek Liberski z magazynu "Liberte!".

Agata Stremecka (Forum Obywatelskiego Rozwoju): Jako FOR od lat badamy czynniki wzrostu gospodarczego, ale że"loty marszałka Kuchcińskiego przekładają się na wzrost gospodarczy" przyznaję, tego w modelu analitycznym nie wzięliśmy pod uwagę.

- Brednie TV PiS sięgają propagandy północno-koreańskiej - mówi prof. Leszek Balcerowicz.

      Szanujesz obecną TVP - kciuk w górę!


+ 6
- 623

Polub Polityczek.pl