aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaksoekdddddd.jpg

Kardynał Stanisław Dziwisz pojawił się w Częstochowie na Jasnej Górze z okazji 39. Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej. 

Dziwisz na Jasnej Górze

Chcemy okazać naszą solidarność, uznanie i wdzięczność za wszystko, co robi dla archidiecezji i dla Polski nasz metropolita i pasterz. Jest nas tu bardzo dużo. Naszą wdzięczność dla niego okazujemy obecnością i modlitwą. Aby dobro zwyciężyło zło. Dobrem trzeba zwyciężać zło. To są słowa Pisma Świętego i słowa Jana Pawła II. Trzeba, aby nasza postawa była taka, aby dobrem zwyciężać zło, które się panoszy. O tym ciągle mówi nasz obecny arcybiskup krakowski, stąd nasza wdzięczność, modlitwa i solidarność z jego postawą. Obecny arcybiskup krakowski przewodzi nam w walce o wartości moralne.

31355788272_bb0a2f8222_b.jpg

- Tako rzecze nam kard. Dziwisz, kolega Marciala Degollado, gwałciciela, pedofila, bigamisty, etc., który dzięki niemu miał niemal stały dostęp do JPII. Jak twierdzi prasa w USA, oczywiście nie za darmo - komentuje Grzegorz Rzeczkowski (tygodnik "Polityka").

Prof. Jacek Kochanowski (Uniwersytet Warszawski): Nie wierzę, że Dziwisz nie miał nic wspólnego z nominacją Jędraszewskiego na bp Krakowa. A trzeba pamiętać, że promotorem kariery Jędraszewskiego był Paetz (zgłosił go na biskupa pomocniczego Poznania). Wieloletnia współpraca z abp-gejem jakoś Jędraszewskiego nie przeszkadzała.

- To tak, tylko jeśli ktoś miał nadzieję, że Episkopat zareaguje na haniebne słowa Jędraszewskiego o "tęczowej zarazie"... - mówi o słowach Dziwisza europoseł Robert Biedroń.

Aneta Mościcka (dziennikarka): Jędraszewskiego poparł Dziwisz, a abp Wacław Depo porównał go do Jezusa: "Nie jest przez wszystkich słuchany, ale tak też było z Jezusem".

         Popierasz Dziwisza - kciuk w górę!

+ 17
- 566

Polub Polityczek.pl