aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakeodedddddd.jpg

Jezuita Krzysztof Mądel z uznaniem wypowiedział się na temat posła Platformy Obywatelskiej Sławomira Nitrasa w kontekście afery samolotowej byłego marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego.

- Żadna władza nie jest wieczna. Jak odejdzie obecna, to postaramy się o wyciągnięcie konsekwencji wobec tych, którzy łamali procedury bezpieczeństwa lotów, którzy to kryli, niszczyli dokumenty, kłamali. Podchodząc na chłodno do dymisji Kuchcińskiego, to trzeba przypomnieć, że czekamy w tej sprawie na ujawnienie dokumentów, żeby poznać skalę procederu. Dymisja nie kończy sprawy - mówi Nitras po dymisji Kuchcińskiego.

Barbara Zdrojewska (senator): Sławomir Nitras mógłby siedzieć cicho albo klepać gładkie słówka, aby się nie narazić. Ale walczył odważnie, aż do zwycięstwa. Jego przeciwnik odszedł w najgorszym stylu, odczytując rezygnację z kartki. Nie przed narodem, lecz przed szefem partii i jego asystentem.

- Gdyby nie poseł Nitras cwaniak Kuchciński nic by nie oddał - ocenia dziennikarka Aneta Mościcka. 

Krzysztof Fleter (pisarz satyryczny): Kaczyński dał oficjalne przyzwolenie na trwonienie publicznych pieniędzy. Kazał złożyć Kuchcińskiemu wniosek o dymisję, bo jest wyborczy sezon. Musimy, a zwłaszcza ci, którzy na wybory nie chodzą, mieć świadomość, że po wyborach w przypadku zdobycia przez organizację przestępczą Prawo i Sprawiedliwość większości konstytucyjnej już nikt z kręgów władzy nie będzie musiał sobie zawracać dupy opinią publiczną. Naszczalnika będzie pilnował "GROM", podjazd pod dom Kuchcińskiego będzie wyglądał jak port lotniczy Okęcie, sądy będą wydawały wyroki na polityczne zamówienie, a jedyną nadzieją na zakończenie tej destrukcji będzie koniec kasy na 500+ i inne projekty, które nie mają niczego wspólnego z aktywizacją zawodową tylko są formą korupcji polityczne.

gf-MnY7-zbcm-kxm1_marek-kuchcinski-i-jaroslaw-kaczynski-664x442-nocrop.jpg

- Propaganda PiS głosi, że Kuchciński "nie złamał prawa" i przeprosił, więc o co chodzi?! Jeśli ktoś nie popełnił przestępstwa, to jest ok? A elementarna przyzwoitość, a matactwa i kłamstwa? Propaganda PiS pokazuje, że moralne standardy PiS to poziom szamba. Na dodatek argumentem o przestrzeganiu prawa posługują się wielokrotni gwałciciele Konstytucji, czyli najwyższego prawa - wypowiada się prof. Leszek Balcerowicz. 

         Popierasz Nitrasa - kciuk w górę!

+ 2915
- 21

Polub Polityczek.pl