aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakeodkoddddd.jpg

W Krakowie wyznawcy Kościoła katolickiego przybyli na ulicę Franciszkańską 3, aby się wspólnie modlić i podziękować arcybiskupowi Markowi Jędraszewskiemu za głośne słowa wypowiedziane w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

- Trzeba było długo na nią czekać (…) Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – mówił metropolita krakowski 1 sierpnia w Bazylice Mariackiej.

Za słowami abp Jędraszewskiego wstawił się abp Stanisław Gądecki.

- Szacunek do osób nie może prowadzić do akceptacji ideologii, która stawia sobie za cel przeprowadzenie rewolucji w zakresie społecznych obyczajów i międzyosobowych relacji - oświadczył przewodniczący Episkopatu Polski.

- Szacunek do religii nie może prowadzić do akceptacji kapłanów tej religii, którzy swoimi słowami i czynami zaprzeczają ewangelii, nawołują do nienawiści, dzielą Polaków, krzywdzą dzieci lub kryją pedofilów, uprawiają politykę, biznes, a 10 przykazań chcą zastąpić kodeksem karnym - mówi Krzysztof Luft (były członek KRRiTV).

Waldemar Kuczyński (minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego): Ksiądz najzwyklej w świecie kłamie! Nie ma ideologii LGBT! Nikt nie zamierza przekształcać ludzi w gejów, w lesbijki i tak dalej. Nikt nie zamierza jako wzór i cel robić bycie LGBT. Nie ideologię prześladujecie, lecz ludzi z tych mniejszości, głosząc faryzejsko szacunek do nich.

***

Katolicy zebrali się dzisiaj w Krakowie na ulicy Franciszkańskiej, aby podziękować Jędraszewskiemu za słowa na temat LGBT.

Ks. Daniel Wachowiak (proboszcz parafii w Piłce): Bogu dzięki za pasterzy, którzy nie chcą przymilać się „salonom”. Za odważnych, którzy nie marzą o nagrodach od niewierzących. Za głoszących Prawdę. Gdy tacy będą biskupi i kapłani otrzymają wiele pogardy, ale wzmocnią prawdziwie wierzących, a ci wstawią się za swymi pasterzami.

- Polska nie chce tęczowej zarazy - mówi naczelny propisowskiej Gazety Polskiej Tomasz Sakiewicz.

41163480390_dd6813e256_b.jpg

   Popierasz Jędraszewskiego - kciuk w górę!


+ 71
- 748

Polub Polityczek.pl