aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpdlepddedddd.jpg

Redaktor Wojciech Czuchnowski (Gazeta Wyborcza) zareagował na nagonkę TVP na prezydent Gdańska Aleksandrę Dulkiewicz. 

- Gdańscy urzędnicy po materiałach atakujących prezydent miasta Aleksandrę Dulkiewicz w Telewizji Polskiej spotykają się z hejtem i groźbami w mediach społecznościowych - informuje portal press.pl.

- TVP już raz swoim szczuciem przyczyniła się do śmierci Prezydenta Gdańska. Teraz to samo robi z jego następczynią. Do tego Gwiazda w koncesjonowanym radiu Wnet popiera tych, co grożą śmiercią Dulkiewicz. Czy są granice sku*wysyństwa? - pyta Wojciech Czuchnowski.

Zbigniew Hołdys (muzyk): Jakim trzeba być skur*ysynem, żeby groźby śmierci pod adresem Aleksandry Dulkiewicz nazwać „uzasadnionymi” i dodać, że „ludzie mają do nich moralne prawo”? Wiem, że opozycja toczy słuszną walkę z nadużyciami PIS-u, ale czy nikogo za strony opozycji nie interesują groźby pozbawienia życia Aleksandra Dulkiewicz, które - według Andrzeja Gwiazdy - „jej się należą” i są „moralnie uzasadnione”? Że lud ma prawo wziąć sprawy w swoje ręce? Nikogo?! Człowiek zachęca do zbrodni i nie widziałem, żeby ktoś z POKO (Platforma Obywatelska, Koalicja Obywatelska) zwołał konferencję prasową pełną dziennikarzy, powiadomił prokuraturę o nakłanianiu do zbrodni, poprosił stację WNET o kopię i stenogram nagrania, prokuratora o przesłuchanie dziennikarza prowadzącego wywiad, zażądał stenogramów innych wystąpień publicznych Andrzeja Gwiazdy, stanowiska IPN w tej sprawie i nie wszczął procedury pozbawienia człowieka funkcji nadanej mu przez PiS. Musiałem chyba spać.

- Pani Prezydent Dulkiewicz proszę przyjąć wyrazy wsparcia i solidarności. Karły moralne, nienawistnicy i ich płatni propagandyści będą się smażyć w piekle - kieruje słowa do prezydent Gdańska były ambasador Polski w Kanadzie Marcin Bosacki. 

HOLECKA-IGOR-990x554.png120644.jpg

      Popierasz Czuchnowskiego - kciuk w górę!


+ 1639
- 127

Polub Polityczek.pl