aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakowksswwwwww.jpg

Duchowni z parafii św. Jadwigi Królowej w Białymstoku wypowiedzieli się po pierwszym Marszu Równości w swoim mieście. W wyniku ataku chuliganów ucierpiało wielu przedstawicieli środowiska LGBT, którzy byli bici, opluwani i poniżani.

Oświadczenie duchownych

- Jako kapłani posługujący w naszej parafii składamy wyrazy uznania i podziękowania tym wszystkim, którzy w ostatnim czasie w jakikolwiek sposób włączyli się w obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich chroniąc nasze miasto - zwłaszcza dzieci i młodzież przed planową demoralizacją i deprawacją. Niech Wam Bóg błogosławi dalsze dobre poczynania- czytamy w komunikacie parafii.

D__6Dd2XkAAcjL-_1.jpg

- Nie chciało mi się składać apostazji - z lenistwa. Ale nie chce być łączona z tą instytucją - zareagowała na oświadczenie duchownych internautka Dorota.

Kuba Wątły (Fundacja Obywatelska): Wczoraj, w Polskiej Norymbergi, czyli w Białymstoku, nazistowsko-kibolskie pomioty, fizycznie atakowały ludzi biorących udział w pierwszej Paradzie Równości. To wszystko działo się zarówno przy bierności lokalnych, jak i centralnych władz.

Oznacza to, że jeśli PiS wygra jesienne wybory, to systemowy brak reakcji na przemoc wobec przeciwników reżimu, będzie traktowany jak społeczne antidotum na sygnały zbliżającego się kryzysu gospodarczego: nie będzie chleba, będą więc igrzyska i to pod znakiem krzyża.

Dziś do wszawych głosów nazikibolskich zer, dołącza Kościół Katolicki i Archidiecezja białostocka, który, po raz kolejny, ale tym razem otwarcie, pokazuje swoją prawdziwą, nazistowską mordę, którą przez ostatnich 30 lat starał się skrzętnie chować. Złodzieje. Pedofile. Naziści. Tym jest polski kościół katolicki. Czas przestać ciągle usprawiedliwiać ten nazimotłoch w sutannach, traktujący Polskę jak swój prywatny folwark w czasach pańszczyzny.

Prof. Marcin Matczak: Ręka podniesiona na Kościół natychmiast została okrzyknięta przez Jarosława Kaczyńskiego ręką podniesioną na Polskę. Jak długo ręka podniesiona na ludzi w Białymstoku i noga, która ich kopała będzie czekać na reakcję Prezesa? Każda minuta milczenia jest pochwalaniem przemocy.

Joanna Scheuring Wielgus (posłanka): W Białymstoku człowiek polował na człowieka. Winę za to ponoszą politycy, kościół, media. Śmierć czekała za rogiem.

Bianka Mikołajewska (oko.press): To Kościół, PiS i jego akolici - jak Tomasz Sakiewicz wyhodowali tych bandytów. Karmią ich swoją nienawiścią, do „innych”, utwierdzają w przekonaniu, że to oni mają prawo decydować, czyje są ulice - najpierw każdego 11.11, a teraz już każdego dnia.

Mariusz Kowalczyk (dziennikarz, "Press"): Prawdziwie polskie wartości: facet z facetem spać nie może, kobieta z kobietą też nie. Ale ksiądz może bezkarnie gwałcić dzieci, a mówienie o tym i obrona dzieci przed księżmi-zboczeńcami to jest atak na Kościół oraz polskość. Coś z tą naszą Polską jest nie tak.

            Popierasz parafię - kciuk w górę!


+ 41
- 1333

Polub Polityczek.pl