aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakeodkeededeeeddd.jpg

Premier Mateusz Morawiecki pojawił się dzisiaj w Katowicach na uroczystościach z okazji wojewódzkich obchodów święta policji.

Morawiecki w Katowicach

Spotykamy się w stulecie utworzenia kluczowej dla funkcjonowania państwa polskiego formacji, jaką jest polska policja. Wiemy doskonale, że policjanci nie działają tylko od święta. Funkcjonariusze policji pracują w każdej chwili dnia i nocy, by zapewnić nam bezpieczeństwo. 98 proc. mieszkańców Polski czuje się bezpiecznie w swoim miejscu zamieszkania. To zasługa wszystkich służb, ale przede wszystkim to zasługa funkcjonariuszy. Wysoki poziom poczucia bezpieczeństwa to także ogromna zasługa Programu Modernizacji Służb Mundurowych. Ten wysoki wskaźnik poczucia bezpieczeństwa nie jest przypadkowy. To także zasługa wielu rozwiązań, które wdrożyliśmy, m.in. przywracania posterunków policji w małych miejscowościach czy aplikacji Moja Komenda. Chcę bardzo podziękować wszystkim policjantom i ich rodzinom, za to, co robią. Za to, że nasze bezpieczeństwo jest w rękach polskich policjantów i policjantek. Od 1 stycznia 2019 r. funkcjonariusze służb podległych MSWiA otrzymali podwyżkę w wysokości 655 zł brutto. Kolejna podwyżka o 500 zł nastąpi od 1 stycznia 2020 r.

D__urF0X4AMEx1q.jpg

- Świetny żart pana premiera w kontekście wczorajszych ataków pisowskiej patriotycznej młodzieży na uczestników Marszu Równości - komentuje jedna z internautek.

- To jest plucie w twarz pobitym w Białymstoku ludziom - wypowiada się publicysta Przemysław Szubartowicz.

Grzegorz Drobiszewski (Młodzi Demokraci): Latające bandy bandziorów bijących ludzi na ulicy to Polska w XXI wieku. Odpowiedzialność za ośmielenie tych bandytów spoczywa na Kaczyńskim i towarzystwie z PiS.

Bartłomiej Sienkiewicz (były szef MSWiA) o zajściach w Białymstoku: Bandyterka poniżająca kobiety i plująca na innych jest przejawem wsparcia i osłony przez PiS i Kościół. To przyzwolenie na najdziksze instynkty. To nie państwo, to szariat prymitywnego katolicyzmu w interesie PiS.

       Popierasz Morawieckiego - kciuk w górę!


+ 261
- 4441

Polub Polityczek.pl