aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaksokdeddddddddeeeeee.jpg

Poseł Michał Szczerba odpowiedział marszałkowi Senatu Stanisławowi Karczewskiemu po tym, jak polityk Prawa i Sprawiedliwości zareagował na wystąpienie Grzegorza Schetyny na forum programowym Koalicji Obywatelskiej.

Karczewskiemu nie spodobały się obietnice złożone przez Schetynę wyborcom. 

- Wyborco! Nikt Ci tyle nie da co Schetyna obieca. Polityków mierzy się miarą wiarygodności, a nie miarą obietnic. Polacy nie dadzą się nabrać tak jak nie dali się nabrać w maju. Puste Obietnice - napisał na Twitterze Karczewski o programie opozycji i wystąpieniu lidera KO.

- PiS niczego nie dał! Kupił wyborców za 500+ zaciągając wielkie kredyt, które będą spłacane przez nasze dzieci i wnuki! Zniszczył edukacje, zniszczył podstawowe służby Polskie, okradł wszystkie spółki skarbu państwa. Zniszczy trójpodział władzy. Dopuścił chamów do głosu! - odpowiedziała marszałkowi PiS jedna z internautek.

Michał Mostowy (KOD): Karczewski i inni PiS-owcy zaczęli kampanie pt. "Schetyna dużo obiecuje". Szkoda, że nie zwrócili uwagi, że sami sypia obietnicami trzy razy bardziej. I to zupełnie z kosmosu wziętymi.

Jacek Liberski (magazyn "Liberte!"): Panie marszałku kochany, a jak tam: Ustawa dla frankowiczów, Program mieszkanie+, Darmowe leki, Opieka zdrowotna, Pomoc dla niepełnosprawnych, Wrak tupolewa??? Że o innych obietnicach nie wspomnę... Pan coś o wiarygodności mówi?

Konrad Piasecki (TVN24): Kampanie wyborcze mają swoje prawa. Ale jak widzę ten wyścig na obietnice socjalne, to tęsknię za czasami, gdy mówiono więcej o obniżaniu podatków niż o rozdawaniu pieniędzy. W ciągu ostatnich kilku lat nastąpiło absolutne odwrócenie paradygmatu polskiej polityki. Z liberalnego na socjalny. Wyścig na socjalno-rozdawnicze obietnice parę krajów doprowadził już na skraj katastrofy. Obyśmy nie powtórzyli tego scenariusza.

***

Na słowa prominentnego polityka Prawa i Sprawiedliwości odpowiedział poseł Platformy Obywatelskiej Michał Szczerba.

         Popierasz Szczerbę - kciuk w górę!

+ 1137
- 350

Polub Polityczek.pl