48264636262_4291895062_z.jpg

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski zareagował na dzisiejszą ofertę programową Koalicji Obywatelskiej.

- Czas na wyższe płace Polaków. Ci, którzy zarabiają mniej niż 4,5 tys. zł brutto, dostaną dodatkowo premię za aktywność. To inwestycja przede wszystkim w młodych ludzi. Przygotujemy dla nich również specjalny pakiet startowy - zapowiedział Schetyna, który zadeklarował także zniesienie zakazu handlu w niedziele, wprowadzenie związków partnerskich, poprawę funkcjonowania służby zdrowia, obowiązkowe referendum po zebraniu 1 mln podpisów czy głosowanie przez internet.

- Proponujemy Polkom i Polakom koalicję i partnerstwo ludzi dobrej woli. Nasz program rządzenia nie będzie tworem politycznym i gabinetowym. Będzie wynikał z ludzkich potrzeb, trosk, po prostu z życia. Będzie czerpał z pomysłowości obywateli - mówił szef Platformy Obywatelskiej.

Łukasz Rogojsz (gazeta.pl): Schetyna niczym doświadczony lekarz postawił diagnozę chorej i cierpiącej Polski, nieudolnie zarządzanej przez obóz "dobrej zmiany", oraz Polaków, którzy płacą cenę za politykę rządów Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego.

D_WWNUgXUAA4I8o.jpg

Na słowa lidera opozycji zareagował marszałek Senatu Stanisław Karczewski. 

- Wyborco! Nikt Ci tyle nie da co Schetyna obieca. Polityków mierzy się miarą wiarygodności, a nie miarą obietnic. Polacy nie dadzą się nabrać tak, jak nie dali się nabrać w maju. Puste Obietnice - napisał polityk PiS na Twitterze o wystąpieniu przewodniczącego PO.

Bartek Piotrowski (adwokat): Pan to pisze płynąć promem Morawieckiego, czy jadąc jednym z miliona elektrycznych aut? A może kupując leki w aptece? Za złotówkę? Ile Pan dzisiaj drzew zasadził z tych 500 000 000? Łotry.

- Wyborco! Nikt ci nie da jak PiS z Karczewskim na czele. Pamiętaj jednak, że wszystko, co dostaliście i dostaniecie to twoje podatki lub zaciągnięte kredyty. Prędzej czy później trzeba będzie je spłacić. Wyborco! Pamiętaj, że tobie dadzą 500,a sobie nagrody, odprawy tysiące - odpowiedział Karczewskiemu jeden z internautów.

Dr Bartosz Scheuer: Zwróćcie uwagę, jak funkcjonariusze partii matki są bezrefleksyjni w swoim przekazie. Kazali im we wszystkie tweety wklejać słowo wiarygodność i ci posłusznie klepią: Mazurek, Kaleta, Karczewski.

jyvknbzm6si8krirj3a3gpthj1iyncix.jpg

       Popierasz Karczewskiego - kciuk w górę!


+ 1
- 349

Polub Polityczek.pl