aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadlepdledeeeee.jpg

Janusz Korwin-Mikke wypowiedział się na temat kobiet w czasie swojej najnowszej aktywności w mediach społecznościowych.

Korwin o kobietach

Moja córka, Nadzieja - 8 lat -, dostarczyła mi przedwczoraj ważnego argumentu przeciwko ko-edukacji.
Oglądaliśmy wieczorem razem stary, czarno-biały jeszcze, film „Szatan z 7.mej klasy” - i zwróciłem Jej uwagę, że szkoła była wtedy normalna: w klasie byli sami chłopcy. Na co córka zaprotestowała: „Przecież w szkole muszą być i chłopcy i dziewczynki!”
„Dlaczego?”
„Dlatego, żeby dziewczyny mogły sobie znaleźć mężów, albo przynajmniej chłopaków!”
Proszę zauważyć, że już 8-latka wie (w genach ma?), że celem kobiety jest znaleźć sobie faceta – i do szkoły idą po to, by takich sobie znaleźć – a nie po to, aby się uczyć!

Oczywiście jest to normalne i potrzebne. Kobiety są po to, by dbać o zachowanie gatunku i narodu – to jest i powinno być dla nich najważniejsze. Jednakże istoty o takim nastawieniu - a one stanowią zdecydowana większość kobiet - zarażają nim otoczenie. Również chłopców – którzy dawniej szli do szkoły marząc, że zostaną lotnikami, inżynierami, wynalazcami – i na to byli nastawieni. Temu się poświęcali. I tak byli przez szkołę dodatkowo ukierunkowywani!

Ten system legł w gruzach. Co jest bodaj czy nie głównym powodem spadku poziomu nauczania. A dodatkowym nieszczęściem jest – z czego córka nie zdaje sobie sprawy – że powstają wtedy związki i małżeństwa rówieśnicze – a przecież mężczyzna powinien być starszy od kobiety. Małżeństwa rówieśnicze rozpadają się z powodów biologicznych: mężczyzna o wiele dłużej jest czynny i atrakcyjny seksualnie od kobiety. I powoduje to tragedie osobnicze – ale też i ogromny koszt społeczny. Bo rozpad rodziny to również koszt. Ogromny koszt! Proszę to sobie samym uzmysłowić.

***

- Średniowiecze. Moje córki też mogą zostać inżynierami. Podobnie jak ich mama. Naprawdę współczuję Panu. I mam szczerą nadzieję, że Pana zdolności reprodukcyjne się wyczerpały - odpowiedziała Korwinowi jedna z internautek.

61076505_380707669206493_612265076398328057_n.jpg

            Popierasz Korwina - kciuk w górę!


+ 276
- 366

Polub Polityczek.pl