bielan_7.png

Europoseł Adam Bielan był gościem programu "Fakty po faktach". Polityk Prawa i Sprawiedliwości skomentował m.in. porażkę Beaty Szydło w Parlamencie Europejskim w czasie wyboru nowego szefa komisji ds. zatrudnienia.

Bielan o porażce Szydło

Sądzę, że właśnie (indywidualny wynik wyborczy Szydło) zrobił wrażenie i to wrażenie zaskutkowało jej odrzuceniem. Większość polityków w Brukseli, eurokratów żyła w przekonuje przez rok, dwa przed wyborami europejskimi, że opozycja w Polsce te wybory wygra. Politycy Platformy, PSL-u, SLD utwierdzali ich w tym przekonaniu. Dla nich ten wynik wyborów był szokiem i zdają sobie sprawę, jaki jest kalendarz wyborów w Polsce, zdają sobie sprawę, że za chwilę będą jeszcze ważniejsze wybory, dla nich również ważne, bo pewnie w większości trzymają kciuki za kogoś innego niż my i sądzę, że to był powód (odrzucenia Beaty Szydło).

(Wybory parlamentarne) Z całą pewnością my nie możemy lekceważyć przeciwnika, bo to będzie bój o wszystko. My mówiliśmy, że bardzo ważne wybory będą odbywały się w maju. To były ważne wybory, wybory do PE, ale z całą pewnością wybory jesienią będą jeszcze ważniejsze i doskonale to rozumie opozycja. Niezależnie w jakim składzie pójdzie do tych wyborów, my będziemy musieli wykonać olbrzymią pracę w tej kampanii, żeby utrzymać te dobre wyniki z sondaży w dniu wyborów.

7926ee2e-221e-11e3-ba61-0025b511229e.jpg

- Czegoś równie kretyńskiego nie widziałem od lat. Żartowniś - komentuje słowa Bielana o Szydło dziennikarz Tomasz Lis.

- Co ten Bielan pie...li w "Faktach po faktach" to czysty dramat intelektualny. On chyba myśli, że mówi do debili oglądających kurwizję. Gościu, ten program oglądają ludzie trochę bardziej ogarnięci - zareagował jeden z internautów.

Grzegorz Schetyna: Zdziwiło mnie w kontekście Beaty Szydło to, jak można przegrywać wszystko, nie mając nawet kontrkandydata.

          Popierasz Bielana - kciuk w górę!

+ 28
- 510

Polub Polityczek.pl