aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapswpdepddeokeod.jpg

Prawicowy publicysta Rafał Ziemkiewicz gościł w propisowskiej Telewizji Republika. Dziennikarz wypowiedział się m.in. na temat wyborców Roberta Biedronia.

Ziemkiewicz o wyborcach Wiosny

Dla mnie to jest coś niesamowitego, jak się mogło znaleźć tylu przygłupów, którzy uwierzyli w to, jak im Biedroń obiecał, że nie weźmie mandatu europosła tylko, że będzie tu w Polce...

To nawet pani prof. Środa uznała, że: ojej to to była tylko katapulta, żeby dwie osoby mogły się dostać do Europarlamentu, - tak to była taka katapulta, byliście taką katapultą i jesteście ostatnimi leszczami. (...) I zdziwieni teraz, że wziął swoją partię porzucił i chwali się, że został wiceprzewodniczącym od równego traktowania kobiet z penisem i kobiet bez penisa.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakoekdedddd.png

10 lipca Robert Biedroń został wybrany na stanowisko wiceprzewodniczącego Komisji Praw Kobiet i Równouprawnienia w Parlamencie Europejskim.

- Skuteczność i oddanie europejskim wartościom procentuje - mówi o wyborze Biedronia Krzysztof Śmiszek z Wiosny.

Andrzej Saramonowicz (reżyser): To, że Robert Biedroń jest projektem politycznego marketingu, a nie dojrzałym mężem stanu z przemyślanymi poglądami, było jasne od początku i widoczne już w czasach jego słupskiej wirtual-prezydentury. Ci zaś, co uwierzyli w jego „makronizm”, powinni płakać nie nad dzisiejszą zdradą Biedronia, ale wczorajszą ślepotą własną. Niewiele różnią się bowiem od zwolenników płaskiej Ziemi, wyznawców zamachu smoleńskiego czy entuzjastów nabycia warszawskiej kolumny Zygmunta na grosze.

59639313_762355614165405_7162315027785609564_n.jpg

        Popierasz Ziemkiewicza - kciuk w górę!


+ 513
- 529

Polub Polityczek.pl