aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalspslspsssss.jpg

Beata Szydło przegrała głosowanie w Parlamencie Europejskim i nie zostanie szefową komisji ds. zatrudnienia.

Radio Zet News: Beata Szydło nie została wybrana na stanowisko przewodniczącej komisji zatrudnienia i spraw socjalnych Parlamentu Europejskiego. Głosowanie na wniosek socjalistów było tajne. 21 posłów było za kandydaturą Szydło, 27 - przeciw, a dwóch wstrzymało się od głosu.

D_Hih3DXYAIL12-.jpg

Beata Mazurek (europosłanka PiS): W Parlamencie Europejskim dalszy ciąg odwetu za utrącenie przez Polskę i V4 Timmermansa i Webera tzw. szpicen kandidaten i odrzucenie kandydatury Beaty Szydło. Stoi za tym lewicowo-liberalny establishment, który ich popierał i nie może pogodzić się z porażką. To kolejny akt politycznej zemsty.

Przemysław Szubartowicz (publicysta): Trzeba jej wysłać kwiaty, bo w pisowskim świecie nie przegrała, tylko wygrała miażdżąco. Jest też inna opcja: spisek określonych kół, zmowa lewackich elit, zemsta imperium zła. A prawda jest taka, że dokładnie tyle pod rządami Kaczyńskiego Polska znaczy w Europie. Wielkie nic.

Robert Biedroń: ‪Taka jest siła Prawa i Sprawiedliwości w Europie: Beata Szydło przegrała głosowanie na szefową Komisji Zatrudnienia - 27 do 21-. Poniżające, bo szkoda Polski, ale w pełni zasłużone dla kogoś, kto przez lata traktował Europę z pogardą. ‬

Szymon Komorowski (Opozycja Obywatelska): No znowu! "Nowa liderka Europy" Beata Szydło z kretesem przegrała stanowisko przewodniczącej Komisji zatrudnienia i spraw socjalnych! Kolejne 27 do 1. Ponoć eurodeputowani PiS: Czarnecki, Krasnodębski i Legutko zamknęli się w WC zalani łzami i wyjść nie chcą.

Paweł Wroński (Gazeta Wyborcza): Zastanawiam się jak określić przegraną Beaty Szydło w Parlamencie Europejskim. Druzgoczący sukces, czy galopujący sukces. Ps. Obowiązkowe kwiaty na lotnisku?

           Popierasz Mazurek - kciuk w górę!

+ 5
- 1401

Polub Polityczek.pl