aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

Beata Szydło, choć już nie jest premierem ani nie pełni żadnej funkcji w Polsce, to nadal przysługuje jej ochrona Służby Ochrony Państwa - informuje redakcja portalu TVN24.

TVN24: Beata Szydło, jako europoseł, została objęta ochroną Służby Ochrony Państwa - ustalił portal tvn24.pl. - Szef MSWiA może objąć każdego ochroną "ze względu na dobro państwa" - przypomina nasz informator. 

Adrian Zawisza (prawnik, Uniwersytet Wrocławski): Beata Szydło objęta ochroną SOP ze względu na „dobro państwa”? Kreowanie ją na normalną osobę jest śmieszne. Żadna normalna, przeciętna osoba nie dostaje pancernego Audi z ochroniarzami za nic. Pycha - państwo chroni za partyjne funkcje, a nie za sprawowane urzędy.

Katarzyna Lubnauer (Koalicja Obywatelska): W Parlamencie Europejskim jest obecnie 6 byłych Premierów RP, ale tylko była Premier Szydło jest pod specjalnym nadzorem SOP. W czasie kampanii PiS, a za którą odpowiada PBS. Kolejny sposób przenoszenia kosztów kampanii PiS na państwo! 2000 zł za dzień.

Aneta Mościcka (dziennikarka): Antoni Macierewicz nie pełni funkcji ministra i ma ochronę, Beata Szydło bez stanowiska też. Kuriozalne tłumaczenie CBA: "ze względu na dobro państwa". Dobro państwa nakazuje nie marnotrawić pieniędzy. Jak się czuje zagrożona, niech wynajmie ochronę z prywatnych pieniędzy.

Izabella (internautka): Beata Szydło, europosłanka, jeździ po kraju robiąc kampanię wyborczą, co już jest kuriozalne, ale korzysta z ochrony SOP, która kosztuje nas 2000 zł dziennie, ze względu na dobro państwa. Jakie ona jest dobro państwa? A leki w aptekach już są?

Bartosz Wieliński (Gazeta Wyborcza): Przypuszczam, że ochrona pani Beaty Szydło w Brukseli i Strasburgu będzie dbać głównie o to, by nikt jej nie zaskoczył pytaniem w języku angielskim.

aaaaaaaaaalswplpwdlddddd.jpg

             Popierasz ochronę dla Szydło - kciuk w górę!


+ 2
- 664

Polub Polityczek.pl