aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalswplpdlpdddd.jpg

Europoseł Bartosz Arłukowicz zareagował na spotkanie byłej premier Beaty Szydło z mieszkańcami Węgrowa.

- To mówicie, że Beata Szydło zajechała już dziś do Węgrowa? A Wierzbno? Ludzie w pieczarkarni mają kilka słów do Pani. A Rajgród? Nie chciałem Pani psuć poniedziałku! Pani Premier! Nie ma co wracać na Nowogrodzką. Z Węgrowa na Wierzbno blisko jest! To jak? Podejmuje Pani wyzwanie? Pani Premier, jeśli już Pani ochłonęła, po trudnym czasie, mam propozycję. Pojedźmy razem do Jeleniej albo Zielonej Góry. Albo do Wierzbna. Nie Pani limuzyną. Pociągiem albo autobusem. Pogadajmy z ludźmi. Nie ze spółek. Z ludźmi na rynku. To jak? Wchodzi Pani? - złożył propozycję byłej premier poseł Bartosz Arłukowicz.

Szymon Komorowski (Opozycja Obywatelska): Pani Beata Szydło, podejmuje pani wyzwanie? Czy bez podestu, mikrofonu i ustawionych "sympatyków" z owocami pani nie potrafi?

D-xmb1nXUAAyvXK.jpg

Słowa europosła Platformy Obywatelskiej nie spodobały się środowisku PiS.

Maciej Wąsik (sekretarz stanu w KPRM): Bartosz Arłukowicz postanowił poprosić Premier Beatę Szydło o korepetycje. Chciałby się nauczyć jak dostać 525 000 głosów. Trzeba było przez 4 lata regularnie pracować, to teraz nie byłoby potrzeby nadganiać. W 100 dni nie nadrobicie 4 lat lenistwa.

Beata Mazurek (europosłanka, PiS): Chamstwo i brak kultury wobec kobiet to nic nowego w Platformie Obywatelskiej. Polacy zobaczyli w Węgrowie, jak pan rozmawia z ludźmi i długo nie zapomną tego pogardliwego rechotu. Widzieli również klasę Premier Beaty Szydło, jej otwartość i akceptację ludzi. Arłukowicz daj pan spokój - wystarczy tych kompromitacji.

- Przypomnijmy kulturę PiS wobec kobiet. Damscy bokserzy wśród radnych i posłów, ignorowanie przez premiera Morawieckiego prezydent Dulkiewicz, atak na prawa kobiet, a sama przemoc wobec kobiet według PiS jest czysto teoretyczna. Pani Mazurek, przecież Pani też jest kobietą i pisze takie bzdury - odpowiedziała byłej rzeczniczce PiS radna miejska PO z Łodzi Katarzyna Wachowska.

Rafał Ziemkiewicz (prawicowy publicysta): Arłukowicz to najgorsza chyba polityczna gnida III RP. Jako działacz SLD nie zostawiał suchej nitki na PO i reformach Kopacz. Po czym kupiony specjalnie dla niego wymyślonym ministerialnym stołkiem z dnia na dzień stał się piewcą PO i następcą Kopacz. Tfu.

         Popierasz Krynicką - kciuk w górę!

+ 44
- 4751

Polub Polityczek.pl