51936970_386398412139650_913123883265258444_n_1.jpg

Europosłanka Beata Mazurek wzięła w obronę swoją partyjną koleżankę Beatę Szydło po tym, jak ta została dzisiaj skrytkowana przez internautów i polityków opozycji.

Szydło pojawiła się dzisiaj w Węgrowie. Była premier wypowiadała się do mieszkańców ze specjalnie przygotowanego podestu - co stało się zaczynem do krytyki polityczki PiS.

- Z wysokości błękitnego podium Beata Szydło przemawia do Polaków. Kolumny, limuzyny, drugie pensje i podesty. Naśladownictwo jest najwyższą formą uznania. 3 tygodnie po naszym intensywnym objeździe kraju, PiS kopiuje 1:1 ten pomysł. Nawet jako miejsce startu akcji-kalki wybiera miejscowość, w której już byliśmy. - skomentował poseł Krzysztof Brejza.

D-9LrnGX4AENM6L.png

Patryk Wachowiec (Forum Obywatelskiego Rozwoju): "Polityka to odpowiedzialność, ciężka, uczciwa praca i służenie drugiemu człowiekowi" – mówiła Szydło w Węgrowie. Brzmi to szczególnie dosadnie z ust szefowej Komitetu Społecznego Rady Ministrów, która przez 1,5 roku nie robiła dosłownie nic, a chwilę wcześniej sama przyznała sobie nagrodę.

Bartosz Wiciński (bloger, komentator polityczny): Beata Szydło trzeci dzień się kompromituje. I nie chodzi mi o ten podest tylko o rozmowę z ludźmi, którzy okazują się działaczami PiS.

Jakub Kopytko (politolog): Hej PiS czy to prawda, że na wasze spontaniczne spotkania przychodzą spontaniczni członkowie PiS ze spontanicznie ustalonymi kwestiami i spontanicznymi darami? Podest dla Beaty również był spontaniczny?

Arkadiusz Myrcha (poseł, PO): To już wygląda na jakąś tragifarsę . Najpierw działacze PiS wystawili podest dla Beaty, a później Ci działacze złożyli jej owocowe dary. I tak PiS żyje w tej swojej bańce partyjno - medialnej. Rząd oderwany od ludzi

Łukasz Olejnik (Koalicja Obywatelska): Była premier Beata Szydło nie otrzymała prezentów od mieszkańców Węgrowa, a od działaczy PiS! Pani po lewej z owocami to lokalna działaczka PiS!

D-9InyHXUAE7WnT.jpg

W obronie Beaty Szydło postanowiła stanąć jej koleżanka - europosłanka Beata Mazurek.

- Tych z Koalicji Europejskiej ludzie witają okrzykami złodzieje - do roboty. Premier Beatę Szydło pozdrawiają skandując jej imię. 3 dni prymitywnych ataków na premier Beatę Szydło kompromitują PO. Pół miliona głosów musiało zostawić ślad na psychice jej oponentów. Polacy szanują premier Beatę Szydło za jej dobroć, kompetencje i pracowitość. Czas to zrozumieć - napisała była rzeczniczka PiS na Twitterze.

           Popierasz Mazurek - kciuk w górę!


+ 9
- 979

Polub Polityczek.pl