aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpswswsw.png

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński w czasie ostatniego dnia kongresu PiS w Katowicach podsumował zjazd polityków swojego ugrupowania na Śląsk.

- Ta konwencja okazała się wielkim osiągnięciem. Dziękuję za wzięcie w niej udziału. Ta konwencja to krok przygotowujący nas do kampanii wyborczej. Wypada zapytać Polaków, jaka forma uprawiania polityki jest lepsza - czy ta, którą my stosujemy, czyli tworząc program poprzez dyskusje i rozmowy, czy ta oparta głównie na negatywnych emocjach. Przyszło mi zakończyć naszą konwencję, choć żal kończyć coś tak udanego zrealizowanego dla naszej ojczyzny. Będziemy nadal szli drogą opartą o politykę przemyślaną i wiarygodną, bo bez wiarygodności nie ma demokracji. Prawo i Sprawiedliwość jest formacją demokratyczną. Musimy budować wiarygodność, zaufanie i przekonywać społeczeństwo do "dobrej zmiany". Musimy podtrzymywać dobry czas Polski i Polaków - zakończył prezes PiS kongres w Katowicach.

D-zmGG2XsAIQWj3.jpg

Robert Mikołajczyk (internauta): Dlaczego Polaków macie za debili? Przecież każdy pamięta o gorszym sorcie, o kanaliach, o mordach zdradzieckich, o tym, że Beata Mazurek nie pochwala, ale rozumie i o Beacie Szydło, której się wszystko należy. To wy jesteście dla nas, a nie my dla was!

- Polityka powinna być oparta na prawdzie. Polityka nie powinna dzielić tak, jak to zrobił Kaczyński. Jego brat jakby to widział, obróciłby się w grobie. Negatywne emocje wywołuje sam Kaczyński, mówiąc o zdradzieckich mordach i drugim sorcie. Mam nadzieje, że to niedługo się skończy - skomentował słowa Kaczyńskiego drugi z internautów.

Stanisław Gawłowski (PO): Prezes Kaczyński mówił w Katowicach o tym, że historycy ocenią, że PiS był partią demokratyczną. Współcześni wiedzą, że jest partią wodzowską. Każdy, kto się nie zgadza z prezesem może odejść. Tyle im wolno... Ciekawe co historycy powiedzą o Srebrnej i dwóch wieżach.

         Zagłosujesz na PiS - kciuk w górę!

+ 2
- 224

Polub Polityczek.pl