aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoskeodkedeeeee.jpg

Janusz Korwin-Mikke postanowił wypowiedzieć się w social mediach na temat, czym jest według niego małżeństwo".

Korwin o małżeństwie

Nie dajmy sobie wciskać kitu, że "Małżeństwo jest to związek kobiety i mężczyzny". Małżeństwo - to związek zawarty w celu spłodzenia dzieci. Jeśli np. narzeczona wiedziała, że jest bezpłodna, to małżeństwo jest nieważne - i wszystko jedno, czy była to kobieta, czy przebrany facet! Większy jest sens nazywania "małżeństwem" związku mężczyzny z szympansicą, bo z tego przy wyjątkowo szczęśliwym układzie chromosomów mogą być dzieci - niż związku dwóch facetów. Przeciwko związkowi nic nie mam - chodzi tylko o nazwę!

(Poniżej zdęcie dodane przez Korwina-Mikke na Twitterze)

D-1HCHTXoAUgPlV.jpg

Wypowiedź Korwina w social mediach została szybko skrytykowana. 

- Panie Januszu, wyłącz Pan tryb 1% i odpocznij trochę w niedzielę. Małżeństwo to związek mężczyzny z kobietą i skończmy te wywody. Bez sensu przywoływanie tu przykładów homo, niepłodnych i szympansów. Proszę nie szukać kwadratowych jaj tam, gdzie nie ma takiej potrzeby - napisał jeden z internautów.

- Małżeństwo jest związkiem zawartym przez kobietę i mężczyznę. I to nie żaden kit. Dzieci są celem małżeństwa. Nie są jednak celem każdego małżeństwa, bo niektórzy ludzie np. nie mogą mieć dzieci, a mimo to świadomie decydują się zawrzeć małżeństwo. Niech Pan czasem po prostu zamilknie - odpowiedział Korwinowi internauta Dawid. 

Według ostatniego sondażu IBRIS dla Dziennika Gazety Prawnej partia KORWIN cieszy się poparciem 3,4 proc. 

55933760_376588372948717_6886302382312794314_n.jpg

         Zagłosujesz na Korwina - kciuk w górę!


+ 97
- 567

Polub Polityczek.pl