aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoswkdoeddeddeedd.jpg

Były redaktor naczelny Faktu Robert Feluś zwrócił uwagę na pojawiające się wpisy kopiuj- wklej" w mediach społecznościowych ws. powrotu Polaków z emigracji.

- To już wygląda na grubszą akcję - zauważa były szef Faktu i publikuje screeny wpisów.

D-tBE0_WkAANlwv.jpg

Na jeden z tego rodzaju wpisów odpowiedział sam premier Mateusz Morawiecki.

„Czekamy! Zapraszamy! I z całego serca życzę spełnienia marzeń w Ojczyźnie!” - odpisał szef rządu PiS "Tomkowi Imigrantowi”

- Bardzo dziękuje Panie Premierze. To zasługą Pana I całego Rządu. Jesteście Wielcy - zareagował Tomek Imigrant na odpowiedź Mateusza Morawieckiego.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakeodedww.png

Alicja Defretyka (ekonomistka): Jak na razie więcej Polaków za rządów PiS wyjechało z kraju: 2 mln 540 tys. mieszkańców Polski przybywało czasowo poza granicami naszego kraju na koniec 2017, czyli o 25 tys. więcej niż w 2016 i 143 tys. więcej niż w 2015 r.

Jakub Urbański (ekspert od wizerunku): Podobno na 26 lipca nie ma już wolnych miejsc na żadnym z promów, wybudowanych w Szczecinie... Tych wybudowanych za rządów Mateusza Morawieckiego oczywiście. Kaczystan, kłamią i kłamać będą.

Filip Lachert (dziennikarz TVN): Jestem pewien, że na polecenie premiera - Santander Bank przyzna wszelkim Twitterianom, którzy otrzymają od premiera like'a takiego tweeta, preferencyjny "kredyt na dobry start" w wysokości 2 milionów franków. Żonie załatwił, to dla Polaków nie załatwi?

Emil Olej (internauta): MatoŁusz ty myślisz, że ten wasz elektorat jest aż tak głupi, żeby w taką prymitywną ustawkę uwierzyć?!

Konrad Piasecki (TVN24): Martwię się. Oni się na tym jednym, porannym promie 26 lipca mogą nie zmieścić.

- Bardzo się cieszę, że Polacy tak licznie podejmują decyzje o powrocie do kraju. Ten proces rozpoczął się 3 lata temu. Teraz to już 116 tysięcy osób, ale nie mamy tego dokładnie w statystykach, bo większość nigdy się z Polski nie wymeldowała - mówił pod koniec maja premier Mateusz Morawiecki.

          Wpisy to ustawka - kciuk w górę!


+ 2072
- 47

Polub Polityczek.pl