aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakrodedededeeeeeeee.jpg

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk stawił się dzisiaj przed sejmową komisją ds. wyjaśnienia afery VAT.

O godzinie 11 rozpoczęło się przesłuchanie byłego premiera Donalda Tuska przed komisję VAT. Komisji przewodniczy poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Horała.

- Nikt nie ma wątpliwości, że komisja VAT-owska pracuje na zamówienie partii rządzącej - mówił przed przesłuchaniem Donald Tusk.

– Pański żart, panie pośle (Smoliński), z tym Zakopanem, że nie tak łatwo zakopać miliardy złotych. Wie pan co, od czasu jak się okazało, że 50 tys. zł wchodzi do koperty, to byłbym ostrożny z tymi żartami na temat, ile miliardów kto może gdzie zakopać – wypowiadał się Tusk przed komisją śledczą ds. VAT.

Mec. Roman Giertych: Horała Andorę i Liechtenstein zapisał do UE, jest słabszy nawet od Wassermann. W to trudno uwierzyć. Tusk znokautował Horałę.

Janusz Schwertner (onet): Naprawdę, jest za co krytykować PO i jest pole do dyskusji. Ale na rozum, to niemożliwe, by Tusk równocześnie zabił 96 osób w Smoleńsku, był członkiem zorganizowanej grupy przestępczej wyłudzającej VAT, a wolnej chwili wymyślił jeszcze przekręcik na złoto w Amber Gold.

Przemysław Szubartowicz (publicysta): Horała przesłuchujący Tuska to spotkanie wagi słomkowej z wagą ciężką. Przewodniczący komisji vatowskiej wprawdzie już dawno leży na deskach, ale nadal zgrywa Rocky’ego. Kłopot w tym, że suwerenowi podobają się zawodnicy niekompetentni i skompromitowani. Dlatego mamy to, co mamy.

Krystyna Pawłowicz (PiS): Europa śmieje się z polskiego raju vatowskiego, a Donald Tusk „nie odnotowałem tego w pamięci”. Forbes’a nie czytam, służby prasowe nie informowały mnie o tym. Miałem wiedzę o mafiach paliwowych, ale to minister finansów odpowiada. Nie mam jako premier własnych mini ministerstw do reagowania. Nerwowe próby Donalda Tuska kwiecistego zagadywania, spowalniania wartkości przesłuchania rozwlekłym filozofowaniem, złośliwościami politycznymi, udawaną sceniczną emfazą - na nic. Przewodniczący HORAŁA sprowadza coraz bardziej nerwowego i złośliwego Tuska na polską ziemię. Donald Tusk miga się sekretarsko.

D9QILt-X4AEZerC.jpgD9QILuJXYAAXDmp.jpg
             Popierasz Tuska - kciuk w górę!

+ 1754
- 10

Polub Polityczek.pl