ODI1L3VfMS9jY19kOWFlYi9wLzIwMTkvMDYvMDYvOTAxLzQ3MS81YjhlMzJlYTc5NTY0NTQwYTljYTc0YTczYTAxZjRkZS5wbmc.png

Władysław Frasyniuk domaga się dymisji Grzegorza Schetyny z liderowania opozycji. Były opozycjonista z okresu PRL został skrytykowany za swoje słowa.

- Grzegorz Schetyna powinien odejść. Czy ktoś, kto ma tak negatywny elektorat, jest w stanie zmienić się w tak krótkim czasie? To nie wina Schetyny, to wina partii, w której nie ma nikogo, kto chciałby zająć miejsce Grzegorza Schetyny. W tym sensie rozumiem go, że nie ma nawet szans, żeby ustąpić. Tym bardziej powinno się nim wstrząsnąć. Nie ma naszej strony, nie ma przywódców, nie ma oferty, nie ma nadziei - mówił Frasyniuk w TVN24.

Krzysztof Lisek (były europoseł): Władysław Frasyniuk twierdzi ze Schetyna to zły i słaby lider, a Platforma nie ma programu i pomysłu jak wygrać. To ja powiedziałbym: Panie Władku, zamiast marudzić i wylewać swoje frustracje proszę założyć partie (albo zostać liderem istniejącej) i...walczyć!

Przemysław Szubartowicz (publicysta): To przykre, że pan Frasyniuk, waleczny i dzielny człowiek, zamienia się dziś w naczelnego zrzędę kraju. To be, tamto be, małe partie już nie istnieją, Wiosna padła, Schetyna zły, samorządowcy może kiedyś, pomysł z Senatem bez sensu itd. Popkultura dawno sportretowała ten styl.

Waldemar Kuczyński (minister w rządzie Tadeusza Mazowieckiego): Wyjątkowo głupia wypowiedź Frasyniuka. Władek to sowizdrzał, wygadany i barwny, co niektórzy biorą za mądrość. Ma uraz do Schetyny z czasów UW i go niszczy, jak niszczył Mazowieckiego. NIE BĘDZIE INNEGO LIDERA OPOZYCJI W 2019! Przestańcie podgryzać Schetynę, bo pomagacie PiS-owi! Nikt nie zastąpi DZIŚ Schetyny w PO, A PO w roli głównego trzonu opozycji. Tylko ignorant i naiwniak polityczny może uważać inaczej. Schetyna nie jest złym przywódcą a opozycja, głównie KE mimo super-łapówki wyborczej PiS przegrała niewiele. PRZESTAĆ PODGRYZAĆ SCHETYNĘ!

         Popierasz Frasyniuka - kciuk w górę!

+ 386
- 154

Polub Polityczek.pl